Измерване на шишарката дали е активна

Въпроси и мнения.
Съобщение
Автор
matahari13
Мнения: 56
Регистриран на: ср мар 04, 2015 9:07 pm

Re: Измерване на шишарката дали е активна

#21 Мнение от matahari13 » чет апр 02, 2015 3:27 pm

Тази тема я забравихме малко кат се сетя само колко много постове се изписаха в предния форум и как всичко тръгна като лавина а сега почти никой не пише тук.За мен все още има някой неизвестни и за това ще питам знаещите за да ми се изясни пълната картина.Коя вода е по добре да се ползва за зарежда от чешмата,минерална или изворна?При мен от начало нещата тръгнаха не както трябва но след корекция която направих с помощта на знаещите колеги започнах да пия от ново от водата.От както започнах да пия отново от водата минаха двадесет и няколко дена и сега мога да кажа че от преди и сега има разлика не знам само това нормално ли е когато се пие по дълго време.Моля колегите които по дълго време пият от водата да споделят как са се чувствали в началото и как след време има ли разлика защото при мен има разлика.Единственото което не се промени е това че се чувствам спокоен инъче пак спя по малко.Няма я тази еуфория като в началото това дали е нормално но като напече слънце пък ми е много добре.

Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: Измерване на шишарката дали е активна

#22 Мнение от bester » чет апр 02, 2015 4:44 pm

Както всичко ново за организма в началото е период на адаптация това е еуфория.
После се преминава на ново енергиино ниво. Накрая организма свиква с хубавото....
Най-важното е, че се чувствате добре!

Можете да публикувате тук снимка на шишарката Ви за да я проверим.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Измерване на шишарката дали е активна

#23 Мнение от К.И.О.Т. » съб апр 04, 2015 2:21 am

matahari13 - Преди тръгна като лавина, но госпожата ни се ядоса и се зарече да унищожи всичко това и да нямаме шишарки, не знам защо. Много засукан пост си написал, кажи какво се промени и какво не се промени. Ако си с тази вода мозъка ти си почива по бързо и работи по бързо, почваш да усещаш събития който ще се случат, затова и спиш по малко и си работоспособен, печелиш дни от сън без да ти навреди. Поздрави.

Kiro
Мнения: 7
Регистриран на: съб апр 04, 2015 11:29 am

Re: Измерване на шишарката дали е активна

#24 Мнение от Kiro » съб апр 04, 2015 1:06 pm

Не съм на ясно с материята която дискутирате тук но да попитам.От какво дърво да е шишарката?БЯл бор,чер бор,елха.Има ли значение дали е взета от гората или от градски парк?

voda
Мнения: 136
Регистриран на: вт мар 03, 2015 10:33 pm

Re: Измерване на шишарката дали е активна

#25 Мнение от voda » съб апр 04, 2015 1:24 pm

Виж най отгоре на страницата зеления надпис ШИШАРКАТА,чукни на него,там са отговорите на въпросите ти.Ако има нещо друго което не ти е ясно питай.

http://www.shisharkata.com/

matahari13
Мнения: 56
Регистриран на: ср мар 04, 2015 9:07 pm

Re: Измерване на шишарката дали е активна

#26 Мнение от matahari13 » нед апр 12, 2015 6:43 pm

bester написа:Както всичко ново за организма в началото е период на адаптация това е еуфория.
После се преминава на ново енергиино ниво. Накрая организма свиква с хубавото....
Най-важното е, че се чувствате добре!

Можете да публикувате тук снимка на шишарката Ви за да я проверим.
Ето снимки:
http://prikachi.com/images.php?images/195/8046195j.jpg

От доста време не бях влизал в форума bester и докато разглеждам началната страница за активация на шишарката ми направи впечатление че има промяна в разстоянието на което се поставя от шишето 30см. Преди беше по малко трябва ли го коригираме или не е проблем?

matahari13
Мнения: 56
Регистриран на: ср мар 04, 2015 9:07 pm

Re: Измерване на шишарката дали е активна

#27 Мнение от matahari13 » нед апр 12, 2015 7:06 pm

К.И.О.Т. написа:matahari13 - Преди тръгна като лавина, но госпожата ни се ядоса и се зарече да унищожи всичко това и да нямаме шишарки, не знам защо. Много засукан пост си написал, кажи какво се промени и какво не се промени. Ако си с тази вода мозъка ти си почива по бързо и работи по бързо, почваш да усещаш събития който ще се случат, затова и спиш по малко и си работоспособен, печелиш дни от сън без да ти навреди. Поздрави.

К.И.О.Т продължавам да пия от водата и си водя бележки.Времето ще покаже на къде вървят нещата по важното е че се чувствам добре.Поздрави.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Измерване на шишарката дали е активна

#28 Мнение от К.И.О.Т. » нед апр 12, 2015 7:49 pm

Това е важно, да сме добре, да няма война, да няма земетресения, да няма луди около нас. Проблема е че програмите са различни за различните неща, а трябва да минат едновременно по шишарковата мрежа, което е невъзможно. Затова сега тестваме друга система която ще обхване планетата и няма нужда от нашата намеса. Води записки, текущата програма е за издигане на националното самочувствие, частично спира земетръси и лекува разни болежки. Тя ще е активна до края на месеца и после ще пуснем програма за спиране и предотвратяване на войни за месец. После ще видим как върви света. Весел празник.

matahari13
Мнения: 56
Регистриран на: ср мар 04, 2015 9:07 pm

Re: Измерване на шишарката дали е активна

#29 Мнение от matahari13 » нед апр 12, 2015 8:00 pm

К.И.О.Т. написа:Това е важно, да сме добре, да няма война, да няма земетресения, да няма луди около нас. Проблема е че програмите са различни за различните неща, а трябва да минат едновременно по шишарковата мрежа, което е невъзможно. Затова сега тестваме друга система която ще обхване планетата и няма нужда от нашата намеса. Води записки, текущата програма е за издигане на националното самочувствие, частично спира земетръси и лекува разни болежки. Тя ще е активна до края на месеца и после ще пуснем програма за спиране и предотвратяване на войни за месец. После ще видим как върви света. Весел празник.
Желая ви успех. Весел празник и на теб.

Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: Измерване на шишарката дали е активна

#30 Мнение от bester » нед апр 12, 2015 11:59 pm

matahari13 - Не е необходимо да коригираш нищо.

Искам да разбетере идеята. В web страниците съм посочил, че под и над активираната шишарка има конус с енергия, която нетрябва да минава през водата. Затова колкото по-близо е шишарката толкова е по-добре.

Замерих твоите шишарки - сега работят отлично!

Отговори