Силата на водата за лекуване на ракови заболявания

Силата на капката и океана.
Съобщение
Автор
sezam
Мнения: 144
Регистриран на: вт мар 03, 2015 8:05 pm

Re: Силата на водата за лекуване на ракови заболявания

#41 Мнение от sezam » чет яну 05, 2017 10:32 am

След минимум 3 месечно пиене на активирана вода биоенергозащитната обвивка около човек става много плътна и непробиваема , съответно и и мунната защита много силна.Тези дни го видях това на практика.Всички около мен са болни от грип ,кашлят ,кихат и аз се разхождам спокойно между тях без проблеми.Приблизително седмица престой във заразна среда ,не ми се отрази въобще на здравето.

Потребителски аватар
manel
Мнения: 781
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:05 pm

Re: Силата на водата за лекуване на ракови заболявания

#42 Мнение от manel » чет яну 05, 2017 3:16 pm

sezam написа:След минимум 3 месечно пиене на активирана вода биоенергозащитната обвивка около човек става много плътна и непробиваема , съответно и и мунната защита много силна.Тези дни го видях това на практика.Всички около мен са болни от грип ,кашлят ,кихат и аз се разхождам спокойно между тях без проблеми.Приблизително седмица престой във заразна среда ,не ми се отрази въобще на здравето.
Браво,не знам за твоята вода,аз си пия от моята и с грипа сме приятели-не боледувам,а всички рани,порезни,от убождания и тнт . заздравяват за 24 часа,като от по малките не остава и следа,което по някога ме тревожи.
Нормално ли е?! ;)

sezam
Мнения: 144
Регистриран на: вт мар 03, 2015 8:05 pm

Re: Силата на водата за лекуване на ракови заболявания

#43 Мнение от sezam » чет яну 05, 2017 3:56 pm

Ако става въпрос за същата вода ,не знам за рани ,защото не съм имал такива. Знам че с облъчване с енергията с която се зарежда водата, много бързо зарастват счупвания . Знам че след най малко месечна употреба на вода човек няма умора при силни физически натоварвания . Белите дробове повредени от грипове ,простуди и плеомонии ,след употреба на водата изглеждат кристално чисти.

Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: Силата на водата за лекуване на ракови заболявания

#44 Мнение от bester » чет яну 05, 2017 9:15 pm

Двама човека които пият от водата ми се обадиха и ми казаха, че всички са болни от грипа в семейството им. Но тях още не ги е закачил още. Продължавам наблюденията.

sezam
Мнения: 144
Регистриран на: вт мар 03, 2015 8:05 pm

Re: Силата на водата за лекуване на ракови заболявания

#45 Мнение от sezam » ср яну 18, 2017 9:38 pm

Днес оркестъра направо свиреше туш !! Писах че давах вода на една жена в Гърция ,която напук на всичко алчните за пари лекари днес я оперираха.От всичките и разсейки при последния скенер беше останало едно топче в корема и те за да лапнат парите я вкараха да я оперират .Познайте какво стана ,няма и помен от топчето . За не повече от 20 дни се беше стопило и то и те за всеки случай и махнали яйчниците ,че от там била тръгнала болестта.Направо позор за медицината !!!Брат и направо е в чудо .При наличието на модерни скенери да направят такава простотия .

Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: Силата на водата за лекуване на ракови заболявания

#46 Мнение от bester » чет яну 19, 2017 11:42 pm

До сега "пътя" на извесяването беше по стълбицата:
Доктор ---> Поп -----> Господ

Както изглежда скоростта към Оня Свят е ускорен!!!

Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: Силата на водата за лекуване на ракови заболявания

#47 Мнение от bester » ср фев 15, 2017 1:15 am

Чудо в България! Вода от известен наш курорт лекува рак! (Доказано ли е?)

http://www.topactualno.com/38475/chudo- ... okazano-e/

gomi
Мнения: 6
Регистриран на: нед апр 30, 2017 12:22 pm

Re: Силата на водата за лекуване на ракови заболявания

#48 Мнение от gomi » съб май 20, 2017 8:23 pm

Здравейте, вече цяла седмица майка ми и сестра ми пият от водата, сестра ми е с раково заболяване, резултатите от пиенето са следните :
при сестра ми се появи сънливост след пиене на водата сутрин - направо си заспива, спи до обед след това е по-енергична , появиха се болки в едното рамо- там си има някаквъв проблем
при майка първите дни замъглено зрение, после горещи стъпала, после е преминало по единият и крак(има си там проблем) и отминало, после горещина по пръстите на ръцете, после затопляне в областа на гърдите(сърдечната чакра) - има високо кръвно), и засега толкова :). С две думи всички симптоми за които бяхме предупредени.
Върху мен нещата са следните- все едно съм друг човек, след прекъсване на една енергийна връзка която е смущавала системата :)
Поздрави и Големи Благодарности на bester i sezam !!!!

Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: Силата на водата за лекуване на ракови заболявания

#49 Мнение от bester » съб май 20, 2017 10:48 pm

Здравей,

1. Относно спането - това е реакция на организма при зареждане на клетките с енергия. Нормално е това. Трябва да се зане, че този ефект при различните хора е с различно времетраене.
2. Болежките по рамото и крака... Когато започва да се изцелява определен проблем се появява болка. Това е нормано, защото тялото е свикнало с болестта и когато тя се премахва ( на енергийно ниво) се усеща болка която отшумява.

Желая Ви здраве и успех!

sezam
Мнения: 144
Регистриран на: вт мар 03, 2015 8:05 pm

Re: Силата на водата за лекуване на ракови заболявания

#50 Мнение от sezam » съб май 20, 2017 11:09 pm

Не забравяйте ,тези които пият от водата да походят боси навън . Всичко върви както трябва и скоро изследванията ще го потвърдят . Успех!

Отговори