Благодаря Ви!

Материалите са ти стойностни, щом държиш да са при водите, така да бъде. Пиши тук.
Отговори
Съобщение
Автор
sheku
Мнения: 21
Регистриран на: пет мар 27, 2015 9:24 pm

Благодаря Ви!

#1 Мнение от sheku » съб мар 28, 2015 11:30 am

Благодаря Ви за това което направихте.
Казахте и изпълнихте всичко.
Благодарарение на Вас настъпва нова ера в кучкарника - всички разбраха истината за кучката!

Фелдмаршал Ервин Ромел
Мнения: 205
Регистриран на: пон мар 16, 2015 5:55 pm

Re: Благодаря Ви!

#2 Мнение от Фелдмаршал Ервин Ромел » съб мар 28, 2015 9:10 pm

Нали знаете в една истинска глутница какво се случва с водача, когато не може да си държи вълците изкъсо? Изяждат го и става нов водач... помнете ли стария форум, и как го атакуваха подмолно и го разсипаха за да си задоволят егото е сега им се връща тъпкано

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Благодаря Ви!

#3 Мнение от RODIUS » чет юни 25, 2015 10:44 pm

Преглеждайки,стари теми , сега се натъквам на тази ! Съжалявам, че е останала само с 2 мнения ! И аз искам да Благодаря, на хората създали този форум, за да можем тук да си общуваме, на тихо и спокойно място .

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Благодаря Ви!

#4 Мнение от К.И.О.Т. » пет юни 26, 2015 9:57 pm

Аз съм пропуснал да благодаря на колегата Бестер за това че ни даде сървър да се приберем тук и да си пишем анонимно. Благодаря и на всички Вас че се държите достойно като истински Българи. Успех на всички и който има да вади да го вади в следващите 1-2 месеца. Успех.

Потребителски аватар
laodz
Мнения: 13
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:32 pm

Re: Благодаря Ви!

#5 Мнение от laodz » ср авг 19, 2015 8:43 pm

И аз благодаря за откритието на силата на шишарката. За втори път се убеждавам, че правилното й използване води до успехи в личен и професионален план. Искам да благодаря и на някои хора, които ми гласуваха доверие, и ги уверявам че няма да ги проваля.

Отговори