ТОТО-то може ли да се прогнозират числата?

Каквото търсите, ще намерите, ако не го намирате опишете го тук.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

ТОТО-то може ли да се прогнозират числата?

#1 Мнение от К.И.О.Т. » нед яну 10, 2016 10:57 pm

Здравейте, от два месеца съм захванал този проект за да видя доколко са случайни тези игри и има ли логика някаква. Първо опитвах с махало, трудна работа няма голяма печалба, да не кажа никаква. Поне с него остава надеждата и си връщаш до 80%от вложените средства. След това се зачетох в статистиката и разни начини за анализ на събития. Измислих си алгоритъм и трябваше да науча някакъв език за програмиране, избрах си Delphi pascal защото не е свързан с чичо Бил. Програмата беше с много грешки и трябваше яко трасиране и чистене, но се справих. Получи се нещо като само обучаваща се програма, недостатъците са че ползва грамадни масиви и си създава нови, това отнема време за създаването им. Идеята е след изчисляването на резултата винаги да сме на печалба, не търся максималната, но държа да сме на печалба. Ще пиша за резултатите когато са готови.

Ако някой друг си има афинитет към ТОТО-то или други странни начини за печелене на пари нека при желание да сподели с готовност ще се включа в съвместен проект. Поздрави и здраве Ви желая.

Потребителски аватар
maistora
Site Admin
Мнения: 42
Регистриран на: пон мар 02, 2015 3:35 am

Re: ТОТО-то може ли да се прогнозират числата?

#2 Мнение от maistora » пон яну 11, 2016 9:01 pm

Методите за печеляне на пари от тото са два:
- ако може да "виждаш" в бъдещето;
- ако тото е твое.

Разбирам интусиазма ти. Мога да ти помогна с няколко сървъра - така ще имаш много изчислителна мощтност.

Желая ти успех!!!!!

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: ТОТО-то може ли да се прогнозират числата?

#3 Мнение от RODIUS » пон яну 11, 2016 9:14 pm

Доказано е за хора,че виждат в бъдещето! Но не е доказано, някой да е "видял" числата!

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: ТОТО-то може ли да се прогнозират числата?

#4 Мнение от К.И.О.Т. » пон яну 11, 2016 11:18 pm

До сега съм стигнал до 5 ниво, а според сметките ми ще ми трябва поне 20-то. Благодаря за изчислителната мощ, тук спрях всичко за да мога да вляза във форума, много сметки много нещо. Интересното е че нещата се получават до тук както съм ги замислил, но за да спечелиш голямата награда трябва да пуснеш между 12 и 15 хиляди фиша. Така че нещата се развиват в правилната посока докато не се отчете проваля. Поздрави.

Ivan
Мнения: 24
Регистриран на: ср мар 04, 2015 5:58 pm

Re: ТОТО-то може ли да се прогнозират числата?

#5 Мнение от Ivan » ср яну 27, 2016 5:39 pm

аз пък мисля, че приетите фишове се обработват и става ясно кои комбинации липсват, след което се обработват топките при тегленето, за да е по малък шанса за провал. Т.е ти можеш да предвидиш числата, ама ТЕ ще предвидят да не се паднат след като ти си ги пуснал....

Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: ТОТО-то може ли да се прогнозират числата?

#6 Мнение от bester » ср яну 27, 2016 9:51 pm

По телевизията гледах как изтеглянето на "печелившите" числа е един анимиран 3D клип.

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: ТОТО-то може ли да се прогнозират числата?

#7 Мнение от RODIUS » ср яну 27, 2016 10:21 pm

По това може да си представиш за какво имат българският народ - за шарани, които се ловят с бастун !

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: ТОТО-то може ли да се прогнозират числата?

#8 Мнение от К.И.О.Т. » ср яну 27, 2016 10:29 pm

М-да, пак сте прави, но Аз съм хванал симфония и мисля че ще станат нещата. Ако искате да пусна тук междинни резултати за да видите. Поздрави.

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: ТОТО-то може ли да се прогнозират числата?

#9 Мнение от RODIUS » ср яну 27, 2016 10:41 pm

Няма смисъл, още малко остана - затопли ли се, и започва вадене! :lol: :lol:
Последна промяна от RODIUS на чет яну 28, 2016 3:04 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: ТОТО-то може ли да се прогнозират числата?

#10 Мнение от К.И.О.Т. » ср яну 27, 2016 11:35 pm

Какво да ти кажа колега Родиус, не е за парите а за проверка дали е възможно да се опише хаоса или неизвестна променлива с математически или други способи. Това си е нещо като научно статистически гъдел, работа като за пенсионер. Поздрави.

Отговори