Съществуват ли паралелни светове

Невидимият свят.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Съществуват ли паралелни светове

#1 Мнение от RODIUS » чет фев 21, 2019 10:21 pm


Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Съществуват ли паралелни светове

#2 Мнение от К.И.О.Т. » пет фев 22, 2019 6:19 pm

Според мен времето като такова не съществува, това е човешка измислица за да можем да описваме процесите. Мисля че съществуват безкрайно много моментни времеви цикли през който ние вървим или по точно се пренасяме в зависимост от постъпките, мислите и решенията си. Например, ако аз изям кучето си като някой виетнамец, ще премина в реалност в която най вероятно ще бъда изяден от куче. Всичко е до баланса. Има хора с развито шесто чувство който виждат откъслечни картини от тези светове, паралелни на нашия, това са реалности който са се случили и касаят индивида. Как да ти обясня че бъдеще няма и от нашите персонални решения се изгражда нова и нова матрица в която ние се пренасяме. Всичко което ни обединява и свързва като личности и персонални светове това е любовта, чрез нея можеш да пренесеш знание от друг свят или реалност и да го използваш. Дано да си ме разбрала че днес вече ми дадоха "жълта жилетка" за много седмици напред в един друг форум. Поздрави.

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Съществуват ли паралелни светове

#3 Мнение от RODIUS » пет фев 22, 2019 9:19 pm

Когато Ванга е казвала на някои, отишли при нея-" Като се прибирате от тук ще катастрофирате"/ и то е ставало/, тя е виждала това което вече се е случило - минало, настояще, и бъдеще - всичко е едно! Още не сме на нивото да го разберем.....Времето не е това за което го мислим, Киота е прав!

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Съществуват ли паралелни светове

#4 Мнение от К.И.О.Т. » пет фев 22, 2019 11:23 pm

EVA - помни че чувствата който изпитваме ни настройват на съответната паралелна реалност. Информацията която получаваме не е случайна, тя носи познания който да приложим в настоящето за да променим бъдещето. Всяко такава информация е персонална и се разбира и важи само персонално.
Опитай се да се сетиш за най първото чувство което си изпитала в настоящия си живот и леко полеко ще свикнеш и ще влизаш и излизаш без проблем. Поздрави.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Съществуват ли паралелни светове

#5 Мнение от К.И.О.Т. » съб фев 23, 2019 8:14 am

EVA - Не бива да бягаш, овладей го, има много хора който са като теб. Крайния резултат е че ще ти се изясни всичко минало, настояще и бъдеще, ще можеш да променяш реалността, но го прави мъдро.
Сега да те изпитам, за всички човеци първия спомен е еднакъв. Какъв е най-първия ти спомен?

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Съществуват ли паралелни светове

#6 Мнение от К.И.О.Т. » съб фев 23, 2019 11:28 am

Не нямах това в предвид, говорех за спомена или чувството преди детството си. За най първия ти спомен когато си била малка от 3 годинки надолу. Когато стигнеш до него ще си развила дарбата си.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Съществуват ли паралелни светове

#7 Мнение от К.И.О.Т. » съб фев 23, 2019 6:36 pm

EVA - Не искам да ти досаждам, но исках да ти кажа че душата носи паметта и чувствата. Тялото е като един буркан(опаковка) на която всеки ден трябва да благодариш че носи душата ти и че е такова каквото е. Така че мозъка какъвто го познаваме е само временно решение за пренос на съзнанието и душата. Поздрави.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Съществуват ли паралелни светове

#8 Мнение от К.И.О.Т. » съб фев 23, 2019 7:31 pm

Не се притеснявай, можеш да ми звъниш по всяко време на скайп и да питаш, ако знам ще ти отговоря. Имай в предвид че обществото в което живеем не е нормално и ще става все по зле. Трябва да се съхраним като божествени творения, всеки със своята мисия. Не се извинявай на никого за нищо, Аз трудно вдявам пък и моите работи не вървят, допуснал съм грешка в една програма и не мога да я хвана. Такива ми ти работи, житейски за прехраната. Поздрави и бъдете здрави.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Съществуват ли паралелни светове

#9 Мнение от К.И.О.Т. » вт мар 12, 2019 9:49 pm

EVA - първия ти спомен е от едно състезание по тичане и ти го спечели. Реших да ти помогна. Бъди здрава и успех.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Съществуват ли паралелни светове

#10 Мнение от К.И.О.Т. » ср мар 13, 2019 10:18 pm

Мисля че не бива да се преуморяваш, почивай си повече. Ако направиш опит да запишеш съня си, да го разкажеш писмено съм сигурен че ще спрат, те това искат да излязат на бял свят. А дали е било с коне или хамстери или без тях, все състезание е било. Усети победата в първото си препятствие в живота. Поздрави и помни ти си специална и си победител, роден водач.

Отговори