Къде живеем , какво дишаме и какво ядем ?

Състояние и бъдещи планове
Съобщение
Автор
sezam
Мнения: 144
Регистриран на: вт мар 03, 2015 8:05 pm

Re: Къде живеем , какво дишаме и какво ядем ?

#1 Мнение от sezam » пет мар 27, 2015 12:16 pm

Така е колега.В същия дух ще ви разкажа една история с една много болна жена,която съм запомнил още от деветдесетте години.Та тази жена посещаваше много често бащата на един много добър мой приятел,лекар по професия.Постоянно и сменяха кръвта , имаше и една постоянна анемия при нея.Помня я защото мъжа и я носеше постоянно на ръце горкичката .По някакъв начин се задържа жива до сега .С моя приятел сме ходили преди години доста пъти в тях в тяхното село и все на легло беше тази жена.Но скоро по една моя работа се видях с мъжа и и ми разказа колко много е подобрила здравето си ,заради употребата на чиста екологична храна.Започнал да купува месо и млечни продукти от негови роднини, които знаел как са отглеждали животните си и с какво са ги хранили ,всички плодове и зеленчуци си ги произвеждал сам в неговата градина и чудото станало .Вече без лекарства кръвните показатели се подобрили многократно ,станала много здрава и сега вече шетала из къщи и двора.След като цялото семейство било удивено от резултата ,започнали всички да консумират такава храна и сега се чувствали всички с отлично здраве ,здраве с което преди това не са можели да се похвалят.Та много се замислям и аз ,каквото и да ми коства ,да мина на такива храни ,защото като гледам, много болежки взеха да ме спохождат в последно време.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Къде живеем , какво дишаме и какво ядем ?

#2 Мнение от К.И.О.Т. » пет мар 27, 2015 12:36 pm

Чета Ви, прави сте и мед ми капе на сърцето. Да сме живи и здрави да има ферми и наши си села без трети пол и политици, всички ще сме равни и финансиране ще има, знаете откъде, за България.

sezam
Мнения: 144
Регистриран на: вт мар 03, 2015 8:05 pm

Re: Къде живеем , какво дишаме и какво ядем ?

#3 Мнение от sezam » пет мар 27, 2015 3:00 pm

Особено важно е да се знае произхода на хранителните продукти ,с какви фуражи са хранени животните ,да се избягва напълно ползването на продукти от животни хранени с концентрирани фуражи и гранулирани фуражи.Миналата година ми умряха животни на които дадох гранулиран фураж.Скоро имаше и оплаквания от няколко зоопарка в които им измряха животни от гранулирани фуражи.

sezam
Мнения: 144
Регистриран на: вт мар 03, 2015 8:05 pm

Re: Къде живеем , какво дишаме и какво ядем ?

#4 Мнение от sezam » пет мар 27, 2015 8:20 pm

Имах два щрауса и като им дадох люцерна на гранули си отидоха .И друг път съм им давал ,ама този път какво бяха сложили в гранулите един господ знае.

matahari13
Мнения: 56
Регистриран на: ср мар 04, 2015 9:07 pm

Re: Къде живеем , какво дишаме и какво ядем ?

#5 Мнение от matahari13 » пет мар 27, 2015 11:46 pm

Преди време бях гледал един филм в който се казваше че нашите земеделци пръскали с някакви много силно отрови които в много страни са забранени.Миналата година кат си ходих на село взехме да си говорим с едни комшии че те ми разправяха за една лелка дет гледа марули и ги продава в големия град и много ги търсели щот били гледани на село и били демек еко.Да обаче тази лелка познавала някакъв агроном от Добруджа та та този и дал препарат с които като сложиш няколко капки в почвата и всички плевели умирали а салатите ставали за няколко дена кат аспержите на англичаните дет растат за часове.А сетих се още нещо в този ред на мисли преди няколко години се случи така че бях на Пампорово по нова година.Та там бе и бившия министър на финансите Дянков с жена си и децата същата мижитурка е кат на телевизора.Та с него имаше и охранител от НСО та този гард си правеше разходки сутрин на чист въздух и стана така че се спря при нас една сутрин да си отпочине и взема да ни разправя колко щедър бил шефа му и как бил дал на дом за сираци пари а колко сираци остави в тази държава това не се гледа ама както и да е.И от дума дума взехме да си говорим за отровата в храните и той ни вика вие знаете ли че в България пилешките будчета които се продават по магазините само леви или само десни не мойш намери и леви и десни заедно.И ние си викаме тоя ни хвърля по върбите и го питаме защо е така а той ни заяви че на едното бутче бият хормони за бърз растеж на пилето а на другото не на това на което не бият нищо се изнася на вън а на това с отровата за нашия пазар.Решихме когато се прибираме да проверим в един магазин дали е така и с изненада установихме че е така както ни каза гарда.Някой път седим с приятели и си говорим по тези теми и стигаме все до едно заключение че ако ги знаем кой са тези дет пускат тези вируси да тровят децата ни и нас самите ще им съдействаме да се срещнат със създателя. Всичко е отрова ама то на един плъх кат му даваш постоянно отрова той придобива имунитет те на морят ние се въдим .

matahari13
Мнения: 56
Регистриран на: ср мар 04, 2015 9:07 pm

Re: Къде живеем , какво дишаме и какво ядем ?

#6 Мнение от matahari13 » нед мар 29, 2015 8:35 pm

севар написа:Матахари, учудвам се , че така си седите с приятели и не знаете кой ги пуска тези отрови . За съжаление главните виновници са много далече. Там в темата ,,парите-корена на ......''си е описано точно кой е . Този план би трябвало всеки българин да го има в рамка и да го чете често и да се мъчи да го обърка поне в някоя точка . На мен специално ми настръхва козината като го чета , защото виждам как се изпълнява по точки . А по-малките виновници са в парламента , в разни учреждения , в съда , в прокуратурата , в медиите и т.н. Но затова , че те слугуват на наши врагове ние сме виновни , защото го позволяваме .
Наясно съм за какво ми говориш Севар изчел съм доста по темата за тия чифути и как действат. Въпросът е кой са плъховете не говоря за шайката разбойници които гледаме всеки ден по телевизора а онези които като метастази на всички нива в държавата унищожават народът ни и държавата щот те със сигурност си имат имена. Но рано или късно ще дойде и техния ред.

sezam
Мнения: 144
Регистриран на: вт мар 03, 2015 8:05 pm

Re: Къде живеем , какво дишаме и какво ядем ?

#7 Мнение от sezam » ср апр 01, 2015 10:24 am

Добре е да се помъчим да развалим плана ,но за това ще трябват много пари и си мисля че за тази цел няма да е лошо да се създаде едно малджийско сдружение в което да участват тесен кръг хора с много знания , информация и апаратура за постигане на освобождението на страната ни и създаването на добри условия за живот на децата ни тук в България.Мисля че настъпва времето на Вълчан на 21 век.

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Къде живеем , какво дишаме и какво ядем ?

#8 Мнение от RODIUS » съб апр 04, 2015 10:31 am

Всичко се опорочи в тази държава , където и да разровиш - мирише ,дишаме най мръсния въздух в Европа , ядем може би най големите боклуци , България е най големия вносител в Европа на суха кръв и суха мас , за палмовото масло, да не говорим - вече се слага не само в сиренето , а навсякъде майонези , хайвери , вафли , бонбони и т. н. Сухото мляко , отдавна вече е в сиренето и киселото мляко и защо , защото е по евтино от изкупното - прясно ! Така , ако се замислим трябва да се храним , колкото може с по малко продукти закупени от магазина .... Като започнах , че всичко се опорочи ...най лошото е , че вече младите растат без ценностна система ! Но затова сме си виновни ние и никой друг ! Нали знаете ...

Човек , каквото си направи сам ,
никой не може да му го направи !

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Къде живеем , какво дишаме и какво ядем ?

#9 Мнение от К.И.О.Т. » съб апр 04, 2015 10:38 am

Имаш ли идея какво да променим за да си изберем друга съдба. Аз имам няколко и не се изискват ресурси, приложими са за самостоятелно изпълнение. Самият аз правя каквото мога.

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Къде живеем , какво дишаме и какво ядем ?

#10 Мнение от RODIUS » съб апр 04, 2015 11:04 am

Знам ,че правиш много неща в тази насока , но хората , които са дорасли за това , което говориш са много малко , да не кажа единици , жалко ! И самия ти си го разбрал , затова идеите ти, са само за самостоятелно изпълнение ! Аз лично , ти се възхищавам !

Отговори