Не желая такава демокрация. Търся решение и политици.

Минало, Настояще, Бъдеще, Политика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Не желая такава демокрация. Търся решение и политици.

#1 Мнение от К.И.О.Т. » нед апр 05, 2015 11:07 am

http://bnr.bg/post/100539084/sreshtu-go ... i-politici

мисля че решението е пряка демокрация, референдум за всичко:

Не състояли се референдуми:
1. За влизането ни в Европа, защото нарушихме правилата на приемане.
2. За влизането ни в НАТО, защото нарушихме правилата на приемане.

Потребителски аватар
manel
Мнения: 781
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:05 pm

Re: Не желая такава демокрация. Търся решение и политици.

#2 Мнение от manel » пон юни 15, 2015 6:23 pm

ТОВА Е СЦЕНАРИЯТ ЗА „РАЗВИТИЕ“ НА БЪЛГАРИЯ В СЛЕДВАЩИТЕ 15 ГОДИНИ.
http://politikata.net/%D1%82%D0%BE%D0%B ... jt=1&fbp=1
ТОВА ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНИ!!!!

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Пълния текст на горното, защото ще изчезне.

#3 Мнение от К.И.О.Т. » пон юни 15, 2015 7:33 pm

Не искам да съм лош пророк, но през идващите 10 до 15 години развитието на България няма да е нагоре, а надолу. Това, което е сега след 10 год. ще ни се струва рай.
България върви към своя естествен край на пълен банкрут и вече е късно за промени. Пътят нагоре минава през производство и износ, не през строителство на молове и вземане на милиарди заеми (заем за нови машини или нови технологии – да. Hе ми е напълно ясно за какво бяха сегашните заеми).
Да произведеш е половината работа, остава да изнесеш и продадеш. Ние не умеем и двете – нито можем да произведем стока с добра печалба, нито можем да я продадем. Не можем да произведем, защото нямаме производствена инфраструктура (фабриките бяха откраднати или съборени), нямаме и качествена работна ръка (вече). Не можем да продадем, защото в цял свят е пълно с ненатоварени мощности за производство на всякакви стоки – просто няма платежоспособно търсене. Така че пътя е надолу до снижаване на жизнения стандарт до 1/2 от сегашния, което означава и загуба на инфраструктура, тъй като българите няма да могат да плащат нито ток, нито вода.
Близкия фалит на топлофикациите е първата лястовичка, която ни известява, че България се е запътила към 19 век. Тази траектория на пълно икономическо фиаско беше предначертана от бившата номенклатура и нейния боен отряд – ДС. Пропуснах да кажа, че пенсии и медицинско обслужване ще има само за ограничен кръг от държавни служители, и то ако все още съществува ЕС, иначе ни чака съдбата на Сомалия и Етиопия. Aко ЕС се разтури – а то натам върви – София, Пловдив, Варна, Русе ще заприличат на Пном Пен по времето на Пол Пот и Йенг Сари, ще бъдат напуснати малко по малко от населението поради липсата на елементарна инфраструктура – ток, вода, канализация и т. н. При тези обстоятелства единствената стратегия за оцеляване на българите е тяхното сдружаване с цел колективна обработка на земята и колективна защита от върлуващите – да не казвам какви – банди; ще се появят глад и епидемии от болести, за които сме забравили, че съществуват, или сега ни изглеждат невинни. Този кошмар ще продължи дълго, възможно е столетия и хората ще свикнат със своето битие – така, както е било многократно в човешката история.
Няма какво да се чудим защо с всеки изминал ден кандидатите за напускане на България стават все повече и терминалите по летищата се задъхват. Ежедневен стрес, насилие, агресия, убийства, блудства, бедност – душевна и финансова. Комплекс от фактори, превръщащи ежедневието в кошмар. То и няма как да е по-различно – 25 г. една и съща политическа банда прави хората на луди. Тъпче, лъже, краде, лапа, пърди и дебелее на наш гръб. Убиха и живеца, и надеждата, съсипаха народеца. Дадоха простор на най-перверзната част от човешката природа, на простащината, агресията, малоумието. Това е резултата. За щастие света е голям и спасение дебне отвсякъде … /anonybulgaria.wordpress.com/

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Не желая такава демокрация. Търся решение и политици.

#4 Мнение от RODIUS » пон юни 15, 2015 9:02 pm

Аз , който съм пълен реалист, не вярвам това да стане,... но знае,ли човек!? Като се сетя за Жан Виденовото време ..... Иначе, за нас българите , съжалявам, но не ми е високо мнението, / говоря само за съвременните българи /.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Не желая такава демокрация. Търся решение и политици.

#5 Мнение от К.И.О.Т. » пон юни 15, 2015 9:11 pm

Ами ще се оправим, нали сега и във война ще ни вкарват. После ще ни завладеят старите и с малко бой отново ще имаме съботници и бригади, това ще вдигне раждаемостта и след 40-50 години ще сме пак каквото бяхме преди 30 години. Като не учим история ще е така.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Българско ли е Българското правителство

#6 Мнение от К.И.О.Т. » вт юни 16, 2015 11:44 am

Здравейте, може и да глупав въпроса ми, но разсъждавам по следния начин. Това правителство е избрано с 1/3 от гласовете на българите или 7 000 000/3= 2 333 333 от тях не я ясно колко са с българска народност, но затова пък има различни партии някой от които са забранени в Европа, а други са явно терористични. Въпреки това правителството е избрано от да кажем половината НС което е представителна част на около 1 милион избиратели с неизяснен произход. Това са много груби сметки, но не разбирам защо тези ни набутаха с 27 милиарда да връщаме след 3 години. Колко богати искат да са власт имащите в България, защото на мен ми писна. Аз вярвам че това все още е българска територия за българи. Пък може и да греша, но се позовавам на правото си да вярвам.

Потребителски аватар
manel
Мнения: 781
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:05 pm

Re: Не желая такава демокрация. Търся решение и политици.

#7 Мнение от manel » ср юни 17, 2015 10:14 am

Контрабандните олигарси клатят правителството.

..БСП и бивши високопоставени ченгета от ДС, финансирани от червената олигархия, правят тестове за дестабилизация на правителството. Контрабандните олигарси са тежко засегнати от действията на държавата през последните месеци и затова чрез сблъсъците в ромските махали целят да покажат, че са в състояние да нанесат контраудар.

Това, което се случва в Гърмен и Орландовци и се планира в Нови хан, Видин, Петрич, Сливен, Ямбол и други райони на страната, не е случайно и саморазпалило се напрежение, а контролирано активно мероприятие на бивши кадри на спецслужбите. Това активно мероприятие има две политически цели:

Първата е да се пробва в каква степен правителството може адекватно да противодейства на подобни провокации.

Втората е да се сближат ДПС и БСП. Сблъсъците между роми и българи е една от малкото теми, по които бившите партньори и днешни политически опоненти могат да се сдобрят...Генералната цел на тези протести е да внушат на обществото, че правителството е слабо и не е в състояние трайно да реши проблемите в ромската общност. И същевременно чрез тази ескалация на напрежение по-лесно да обединят ромите и по-евтино да им купят гласовете наесен. А след изборите контрабандните олигарси гласят мащабна операция за дестабилизация на властта с нов удар върху банковата система.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Не желая такава демокрация. Търся решение и политици.

#8 Мнение от К.И.О.Т. » ср юни 17, 2015 10:38 am

Хубаво и аз мисля че е така, но мисля че правителството е меко и не спазва закона прилага двойния аршин. Например ако аз направя както направиха полицаите на сред София къща от боклуци ще ми треснат глоба и ще я почистят. Сега ако трябва да има законност полицаите трябва да се само хванат и да се само накажат, извратено е, направо перверзия. Ами с тока същата работа, преди години пак при Борисов хора горяха за да се събуди България, но не би. Сега циганите ще искат да си имат своя полиция, след тях са християните и тн. После тези милиции ще се доказват коя е по законна и тн. Това да ви прилича на близкия изток, после ще се клонират разни главорезни организации и за нас всичко свършва. Според мен решението е такова:

1. С придобитите Евро ценности, без да теглим този грамаден заем, напускаме валутния борд и ако Европа не е съгласна с план за ускорено развитие на търговията ни с БРИКС да си я оставам да се сърди.
2. Тотална ревизия на дейността на държавата и разните власт имащи за последните 30 години.
3. Обявяване във фалит на НЕК и прекратяване на всички договори. Ново преподписване от квестори под всенароден контрол. Енергетиката изцяло българска.

Отплеснах се, майната му на кабинета.

Потребителски аватар
manel
Мнения: 781
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:05 pm

Re: Не желая такава демокрация. Търся решение и политици.

#9 Мнение от manel » ср юни 17, 2015 10:45 am

Прав си,грешката е моя-под правителство разбирай държава..Правилно би било:Контрабандните олигарси клатят държавата.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Не желая такава демокрация. Търся решение и политици.

#10 Мнение от К.И.О.Т. » ср юни 17, 2015 4:55 pm

Дискриминация и геноцид, но не от циганите, а от всички управляващи това подобие на държава. В момента ни изправят бедни срещу бедни, да се изтрепем, да им се прошири и да си продават оръжието. Друго трябва да се направи, всички в тази територия и полицаите с оръжието да се вдигнем и да си върнем държавата. Наречи го военен преврат, но някой трябва да наложи законност чрез сила. Закона да е еднакъв и за бедния и за богатия, да се върне смъртното наказание за кражба и тн. Сега взимат политически и приятелски решения или кредити разни тикви и всИчко това ще им се размине, не че на тях им пука за тази държавица, те са се подсигурили навън, там си получават комисионните от американските централи.

Отговори