Днешна България.

Минало, Настояще, Бъдеще, Политика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Днешна България.

#1 Мнение от К.И.О.Т. » ср апр 20, 2016 11:59 am

Мнение което ми хареса.

Туристическото лого е стил "Резил".
http://www.blitz.bg/news/article/406650

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Днешна България.

#2 Мнение от К.И.О.Т. » пет апр 29, 2016 11:17 am

Кеворк Кеворкян кръвожадно за политиката

http://www.blitz.bg/news/article/408674

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Взето от кучкарника.

#3 Мнение от К.И.О.Т. » пон май 16, 2016 4:00 pm

Как Западът унищожава България, докато тя му ръкопляска…

https://anonybulgaria.wordpress.com/201 ... %B0%D1%82/

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Днешна България.

#4 Мнение от RODIUS » ср май 18, 2016 8:51 am

България в 4 минути:
http://www.gnezdoto.net/video/598-bulga ... v-4-minuti

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Днешна България.

#5 Мнение от RODIUS » вт юни 14, 2016 4:39 pm

Крепостите в България

http://opoznaybulgaria.com/%D0%B1%D1%8A ... 0%B5/2759/

Потребителски аватар
******
Мнения: 1086
Регистриран на: нед апр 05, 2015 8:40 am

Re: Днешна България.

#6 Мнение от ****** » пон юни 20, 2016 5:06 pm

Вчера бях в компания с българи които започнаха да ми разказват историята :lol: ,аз слушах колко са били велики гърците и римляните и как пирамидите са построени от извън земни и като попитах знаят ли нещо за българите ми казаха еми някакъв хан ни е довел и започна спор между знаещите ,от къде ни е довел ?Аз си замълчах :?

Потребителски аватар
manel
Мнения: 781
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:05 pm

Re: Днешна България.

#7 Мнение от manel » пон юни 20, 2016 9:02 pm

****** написа:Вчера бях в компания с българи които започнаха да ми разказват историята :lol: ,аз слушах колко са били велики гърците и римляните и как пирамидите са построени от извън земни и като попитах знаят ли нещо за българите ми казаха еми някакъв хан ни е довел и започна спор между знаещите ,от къде ни е довел ?Аз си замълчах :?
Жалко е.......но най лошото е че и да им разкажеш нещо,няма да повярват. :?

Потребителски аватар
******
Мнения: 1086
Регистриран на: нед апр 05, 2015 8:40 am

Re: Днешна България.

#8 Мнение от ****** » вт юни 21, 2016 10:52 am

Да,за това и си замълчах,но започнах да се питам колко българи има в България? Най интересното е ,че скандинавците които живеят на края на света знаят че произхождат от мизигетите,а ние които тъпчем тяхната земя не знаем нищо.

Потребителски аватар
manel
Мнения: 781
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:05 pm

Re: Днешна България.

#9 Мнение от manel » вт юни 21, 2016 3:51 pm

..."Как са били описвани траките ли? За времето си те били високи, силни, стройни хора, руси или червенокоси, с прави коси, синеоки..........." :D :lol: :lol:

Потребителски аватар
******
Мнения: 1086
Регистриран на: нед апр 05, 2015 8:40 am

Re: Днешна България.

#10 Мнение от ****** » вт юни 21, 2016 11:47 pm

Изображение


Много е срамно да газим мизийска земя и да не знаем кои са мизигетите ,рода Аспарух,каква е религията им,кой е е гетския алан Флавий Ардабур Аспар ,неговите синове Flavius Ardaburius o Ardabur , Flavius Herminericus и Flavius Julius Patricius.Да не знаем подробности като ,че е бил учител на Теодорих Велики ,че е бил Арианин и за това официално не е могъл да е на престола,че качва на него поредица от гетски и тракийски царе,че след неговата смър пада западната империя,че Велика България преди това се е казвала Боспорско царство , Голяма Бухария, 139 г. пр.н.е и Есперихия .Срамно е да не знаем кои са партите ,че те са отцепници от гетите , отиват да гонят египетския фараон Фазис и покоряват почти цяла Азия. Срамно е да не знаем за рода Амала.Срамно е да не знаем че Дионисий малки родом от Малка скития е въвел летоброенето по Христа което на латински е Anno Domini ,a на vulgaro - Era Vulgaris .Срамно е да не знаем ,че тогава се пише гетика ,и гетската азбука пак в Днешна България ,че тогава се превежда вулгата на вулгарски език със глаголически букви , илирийските букви на Йероним.
Срамно е да газим мизийска земя и поне веднъж да не сме прочели Гетиката . Срамно е да се говори за именника на князете без този който пише да е прочел оригинала и да го е съпоставил с другите илирийски летописи и историята. Срамно е да не знаем че аланските гети по обичай носят хунски имена и само те в древния свят ходят със срижени глави,късо и прилично подстригани.
Срамно е да се мисли че сме хуни защото Йорданес точно описва какви хора се заселватв нашите земи и къде се заселват хуните. Аланите през повечето време са в мир с тях,но не те пият от черепи ,а хуните........ Хсюн-ну са убили царя на Юе-чи и от
главата му направили чаша, след което Юе-чи били разпръснати с ярост, без да бъде
сключен мирен договор с тях. Но Чан
Чиен, които не забравя за своите инструкции дадени от Хан, използва свободата с която е
разполагал в следата на Хсюн-ню и успява да избяга при Юе-чи които са мигрирали в
„Голяма Бухария” през 139 г. пр.н.е.;

Срамно е да не знаем ,че нашят цар Борис трети е цар на българите ,принц Сакс-Бург-Гота и херцог саксонски,женен за Джована Савойска
Срамно е да гонят останалите българи и да заселват земята на траките със всякаква измет.
Лека нощ!

Отговори