Физикална радиестезия-начин на измерване

Минало, Настояще, Бъдеще
Отговори
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Физикална радиестезия-начин на измерване

#1 Мнение от К.И.О.Т. » чет мар 05, 2015 11:18 am

Здравейте, от времето на откривателя на радиестезията Луй Тюрен е минало много време. Всичките му опити са потвърдени и развити със съвременни средства. Изградена и потвърдена е стройна теория за случващите се и измерени неща. Все пак сме в 21 век. От филмчето ще видите как става меренето и как водещ с вълново състояние на тежко болен води предаване. Приятно гледане.

http://m.vbox7.com/play:339ba923a4

sezam
Мнения: 144
Регистриран на: вт мар 03, 2015 8:05 pm

Re: Физикална радиестезия-начин на измерване

#2 Мнение от sezam » съб мар 07, 2015 10:56 am

Така е ,има вече направени вълномери с възможности за измерване на вълни с дължина до 10 км.Но си мисля че честотите на органи ,болести вредни влияния са известни благодарение на огромния труд на Тюрен.

Vanco9
Мнения: 17
Регистриран на: ср мар 18, 2015 11:41 am

Re: Физикална радиестезия-начин на измерване

#3 Мнение от Vanco9 » ср мар 18, 2015 1:01 pm

Здравейте!
"Радиестезистът" от видеото е срам за труда на Тюрен. Първо, знаем, че там където има вълна, махалото се люлее напред назад, а не въртеливо. Второ, човек с 4 метра вълна, на практика, трябва да е умрял. Какво по дяволите, прави този? От лични наблюдения съм разбрал, че по медиите се миткат, най-големите некадърници...... за съжаление.
Да, този човек, хваща отклонението на вълната,но това не е физикална радиестезия, а ментална по-скоро.

Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: Физикална радиестезия-начин на измерване

#4 Мнение от bester » ср мар 18, 2015 3:32 pm

Този от филмчето мери хората на дължина на вълната 25 м. (Защо?!)
Хората се раждат с 8 м а когато употребяват шишаркова вода стават 14 м.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Физикална радиестезия-начин на измерване

#5 Мнение от К.И.О.Т. » ср мар 18, 2015 4:50 pm

Аз сложих това видео защото ми се стори най-качествено, ще се радвам да поставите вашите собствени методи. Не ми харесва да обсъждате метода и измерванията на хора който не могат да се защитят и обосноват. Шишарки си имате, мерете и показвайте резултатите, този форум е за това създаден. Видеото от първия ми пост е предназначено за Иво от Дунавци заради който ми изтриха темата в другия форум. Добре дошъл Vanco9 и дано тук да ти хареса.

Vanco9
Мнения: 17
Регистриран на: ср мар 18, 2015 11:41 am

Re: Физикална радиестезия-начин на измерване

#6 Мнение от Vanco9 » ср мар 18, 2015 6:15 pm

Добре заварил К.И.О.Т. !
Форумчето е трепач ;)
Имам идеи, които мога да споделя, само с хора, които имат опит с радиестезията, затова да попитам, удачно ли е да се отвори раздел за радионика. Има едни устройства, които бих искал да обсъдим.
Относно шишарките, все още нямам, но ще си набавя при първа възможност.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Физикална радиестезия-начин на измерване

#7 Мнение от К.И.О.Т. » ср мар 18, 2015 6:38 pm

Благодаря. Имаш го раздела, тук сме точно такива каквито ти трябват, споделяй каквото и колко прецениш. При нас всичко е с отворен код, сам виждаш. Ако искаш затворен раздел с ограничен достъп само на определени потребители, само кажи, ти определяш правилата. Поздрави.

Vanco9
Мнения: 17
Регистриран на: ср мар 18, 2015 11:41 am

Re: Физикална радиестезия-начин на измерване

#8 Мнение от Vanco9 » ср мар 18, 2015 6:56 pm

Нещата не са толкова "секретни" ;)
Нека хората да знаят. От много криене, видяхме до къде се забатачи светът. Робството и страхът са там, където цари незнанието и невежеството. Нека има извор, а който иска да пие. Който не иска, прав му път.

Отговори