Съществуват ли паралелни светове

Невидимият свят.
Съобщение
Автор
EVA

Re: Съществуват ли паралелни светове

#11 Мнение от EVA » съб фев 23, 2019 12:27 pm

Да сметнем , че съм разбрала . Но това иска много постоянство да се връщаш все по на вътре в мислите . Благодаря за отделението време , за първи път разбирам нещо смислено по въпроса 😃 . Но въпросите са много .

Потребителски аватар
К.И.О.Т.

#12 Мнение от К.И.О.Т. » съб фев 23, 2019 6:36 pm

EVA - Не искам да ти досаждам, но исках да ти кажа че душата носи паметта и чувствата. Тялото е като един буркан(опаковка) на която всеки ден трябва да благодариш че носи душата ти и че е такова каквото е. Така че мозъка какъвто го познаваме е само временно решение за пренос на съзнанието и душата. Поздрави.

EVA

#13 Мнение от EVA » съб фев 23, 2019 6:54 pm

Извинявам се , ако така си го разбрал . Благодарих точно за обратното ,че аз губя времето ти с моите размисли . Защото виждам , че знаеш отговорите на много въпроси , които си задавам от години . Но не мисля , че трябва да пиша всичко , защото клони към лудост .
Знам , че тялото си отива , но пламъка в него се започва да гори другаде .
Отказала съм се да търся истината за случващото се , защото не разбирам как да постъпвам . Преживях в себе си много трудности свързани със всичко това . И никъде няма рецепта кое правилно и кое не . За това полюбопитствах тук .

Потребителски аватар
К.И.О.Т.

#14 Мнение от К.И.О.Т. » съб фев 23, 2019 7:31 pm

Не се притеснявай, можеш да ми звъниш по всяко време на скайп и да питаш, ако знам ще ти отговоря. Имай в предвид че обществото в което живеем не е нормално и ще става все по зле. Трябва да се съхраним като божествени творения, всеки със своята мисия. Не се извинявай на никого за нищо, Аз трудно вдявам пък и моите работи не вървят, допуснал съм грешка в една програма и не мога да я хвана. Такива ми ти работи, житейски за прехраната. Поздрави и бъдете здрави.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.

#15 Мнение от К.И.О.Т. » вт мар 12, 2019 9:49 pm

EVA - първия ти спомен е от едно състезание по тичане и ти го спечели. Реших да ти помогна. Бъди здрава и успех.

EVA

#16 Мнение от EVA » ср мар 13, 2019 7:18 pm

Не зная , ще помисля . Това ми е чуждо по ми е на сърце надбягване с коне .
Четох пак разни статии за подземните тунели на България и таман бях оставила всичко на страна и пак се започнаха едни сънища , та тези дни не знам изобщо къде съм . Не прочетох даже всичко и пак не мога да разбера какво да правя . Заспивам преуморена без да мисля за нищо, а тези сънища сами идват . А за първия спомен не знам . Днес и на работа не разбрах как мина деня от тази бъркотия в мислите ми .
Благодаря , ще поупорствам да ми се избистрят мислите !

Потребителски аватар
К.И.О.Т.

#17 Мнение от К.И.О.Т. » ср мар 13, 2019 10:18 pm

Мисля че не бива да се преуморяваш, почивай си повече. Ако направиш опит да запишеш съня си, да го разкажеш писмено съм сигурен че ще спрат, те това искат да излязат на бял свят. А дали е било с коне или хамстери или без тях, все състезание е било. Усети победата в първото си препятствие в живота. Поздрави и помни ти си специална и си победител, роден водач.

Отговори