Вицове

Минало, Настояще, Бъдеще, Политика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
К.И.О.Т.

Re: Вицове

#101 Мнение от К.И.О.Т. » пет сеп 13, 2019 6:28 pm

Имало някога едно семейство - татко, мама, дете и куче. Задружно си живеели те, докато един ден детето не открило, че по кучето пълзят бълхи.
- Татко, мамо - изтичало то при тях - кучето има бълхи! Трябва да направим нещо!
- Нищо няма да правим! - отсякъл бащата, който бил модерно мислещ човек. - Бълхите имат право на съществуване, кучето трябва да се научи да живее с тях!
И оставили кучето да си живее с бълхите - по-скоро оставили бълхите да си вилнеят на воля по животинката...
След време обаче детето забелязало и кърлежи.
- Татко, мамо! Кучето е цялото в кърлежи! Трябва да му помогнем!
- Не трябва да му помагаме! - заявил отново таткото, който бил умен и демократичен мъж.
- Кърлежите имат права, кучето е длъжно да се научи да живее с тях! Детето се натъжило, защото обичало кучето си, но нямало какво да направи - така повелявали ценностите на баща му. Оставили и кърлежите да дебелеят спокойно по кучето, а то вече било цялото проскубано и се дръгнело до кръв. След седмица детето забелязало, че кучето слабее, и отново отишло при родителите си.
- Татко, мамо! Кучето е цялото в бълхи и кърлежи и не мяза на нищо; освен това отслабва и подозирам, че има глисти! Не може ли да направим нещо? Намерих една фирма, предлагат средства за вътрешно и външно обезпаразитяване...
- Нищо не трябва да правим! - прекъснал го ядосано таткото.
- Щом са се заселили в него, кучето е длъжно да осигури на глистите достойни условия за съществуване. А фирмата, за която говориш, е екстремистка организация, проповядваща омраза!
- Добре де, но не може ли поне да го храним в къщи, а не на двора? Отслабнало е и уличните кучета влизат и му крадат храната! - примолило се детето.
- Не! - отсякъл бащата.
- Това е дискриминация! Уличните кучета имат същите права, които и нашето.
И така я карали още известно време, след което кучето умряло, майката напуснала таткото, той пък заживял с друг мъж, а детето разбрало две неща: организъм, който не убива паразитите е обречен, а мъж, фанатично проповядващ толерантност, неизменно се оказва пед*раст!

В пясъчника между блоковете седи малко момченце и си играе. Покрай него минава полицай и пита:
- Какво правиш, момченце?
- Ами забърквам л*йна и пясък!
- Какво ще ги правиш?
- Полицай ще си правя…
Полицаят се ядосал, хванал го за ръка и го завел вкъщи. Там разказал всичко на майката и бащата и малкият бил наказан.
След една седмица полицаят отново минава покрай пясъчника и вижда същото дете, да си играе…
- Здравей, момченце.
- Здравейте.
- Сега какво правиш?
- Пожарникар…
- А защо не полицай? – с ехидна усмивка пита полицаят.
- Л*ЙНАТА СА МАЛКООООО…

- Шефе, искаме повишение на заплатата!
- Квоооооо?!?!! Искате повишение на заплатата? Егати, ма много нагли станахте, бе...! Доообре... Аре ся, нека ви обясня, колко бачкате... Колко дни има в годината? А, така! 365! Точно. Във всеки един от тях, 8 часа ви отиват за сън, което общо прави 122 дни годишно. Така. Остават 243 дена. От тех 8 часа на денонощие свободно време, нали така (8 часа е работния ден, 8 часа спиш, 8 часа свободни , т.е 3х8=24). Начи, още 122 дена си клатите м*дете... кой, квото има... Остават 121 дена. Обаче нали има 52 недели в годината, бе, мехлюзи! И почивате, нали? И колко дена остават? 69 денаааа. Така. Следите ли ми мисълта? В петъците, така или иначе, следобед се скатавате - броим ги за половин ден, което прави 52 половинки, или още 26 дена айляк... Към т'ва прибавяме и по един час обедна почивка всеки ден, и к'во излиза, а?! 8 дена в годината сте заети да муате пици, сандвичи и секви л*йна... Колко останаха? Смятате ли... а? 35 дена. Аре са манете 22 дена отпуска - остават 13 дни. А в България, доколкото знам, има 12 официални празника. И кво остана, a? 1 (един) ден. И тва е Първи Май. И кво? Искате повишение на заплатата... Ааа?!

Дете пита майка си:
- Мамо, мамооо, кой е този Тръмп?
Майката:
- Това е 3-тия президент на Америка по времето на Путин.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.

#102 Мнение от К.И.О.Т. » съб сеп 14, 2019 8:48 am

- Господине, защо искате да емигрирате от България?
- Вижте, преди години хомос*ксуализмът се наказваше със затвор, после само с принудително лечение, после започнаха да го смятат за нормален, напоследък започнаха рекламни гей-паради. Напълни се и Парламента! Искам да се махна, преди да е станал задължителен!

Не снига, че на НАП и източиха данните на 5000000 българи, ами сега ви качиха и приложение да си оставите актуалния мобилен номер.

През 2018г избиха козите - заради бяс...
През 2019г. избиха прасетата - заради бяс...
И после се чудите, защо народът не е е побеснял!
Ми нали веднага ще го избият...

В Турция - Фолксвагени. В България - фолк с в*гини.

Нова религиозна секта в България - "Свидетелите на НОИ."
Ходят и питат:
- А вие вярвате ли, че ще доживеете до пенсия?

Бъди българин:
- Истинският българин не пита къде е тоалетната, той сам решава къде е тя.
- Само българинът, когато гледа нещо красиво, може да псува от възхищение.
- Всеки може да намаже жена с ягоди и сметана. БЪДИ БЪЛГАРИН! Намажи я с боб...

Мъж хванал златната рибка и си пожелал:
- Искам да умра в развита, справедлива и благоденстваща България!
Златната рибка:
- Ако искаш да бъдеш безсмъртен, така кажи.

exziris

#103 Мнение от exziris » съб сеп 14, 2019 2:48 pm

- Мамо какво трябва да уча за да имам голяма корабна компания с много кораби?
- Трябва да станеш берач на боровинки в Испания, само те са истинските собственици на корабни компании.
==
- Тате, каква е ситуацията в България общо взето, да се връщам ли?
- Ми всичко общо е вече взето сине, сега вземат което не е общо.
==
Гледа от оня свят Хитър Петър какво става в България и говори на един новопристигнал депутат:
- Депутат, моето внуче Петърчо май ще спечели изборите.
- Ще спечели ако моето правнуче Ахмедчо помогне.
==
Приятелството между двама депутати, винаги е насочено срещу трети такъв.
==
Попитали 240 депутати, кой цвят им е любим:
1% казали син,
1% казали червен,
1% казали жът
1% казали зелен,,
1% били далтонисти,
а останалите 95% казали - които е на власт!
==
Един депутат си купил самолети Ф-16 за 1.8 млрд. лв. и попитал хамериканеца:
- Мое ли а го "проaaaам" преди а го "купа"?
Хамериканец:
- Това е самолет с термоядрена бомба, която се настройва от пилота колко мега-тона да избухне!!!
Депутата:
- Добре де, тогава навън...
==
Изгоряла къщата на депутат и манекенка. Тя седи и циври:
- Изгоряха ми роклите, изгоряха ми гримовете.
Той седи и псува:
- Да му е*а мамата... изгоря ми библиотеката.
Кипнала манекенката:
- К'ва библиотека, бе - имаше само три книжки!?!
- Да, ама едната не си я бях до-оцветил!!!
==
Поръчково черно АУДИ се забило във валяк. Излиза депутат от ауди-то и се обажда на своя... катаджия. Пристига след малко катаджията, отива при шофьора на валяка и му казва:
– Разказвай сега как го изпревари, как го засече!?!!
==
Едно време поне, за да си депутат е трябвало да си от мъжки пол, а сега, за да си кифла, не е задължително да си от женски...!
==
Депутат в детската градина пита:
- Деца, знаете ли какво ви нося?!???
Децата(в хор):
- КРЕДИТИ-ИИИИ!
==
Отиват на сауна депутат, щангист и борче. Събличат се и що да видят - и на тримата им висят до коленете. На депутата - езикът, на щангиста - ръцете, на борчето - златната верига.
==
- Що толкова късно ми се прибираш, бе?!
- Не викай! Бях на партиен дебат за изборите.
- Хмм... прос*итутки имаше ли, а?
- Само политически.
==
Верно е, че съм обслужвал много, и най-различни интереси и че те ми плащаха дето ги обслужвам, но никога не съм бил лобист, а си бях най-обикновен депутат.
==
- Как се нарича мъж, който дава подкуп за услуга?
- Бизнесмен.
- А мъж, които взема подкуп за услуга?
- Депутат.
==

exziris

#104 Мнение от exziris » нед сеп 15, 2019 4:38 pm

Как се нарича изтънчен Софиянец?
Добричлия!
==
Каква е разликата между Софиянец и Добричлия?
Добричлията не само има чувство за хумор, но и може да го напсува.
==
Защо американците мигрират в България?
Защото пенисите им от 6 инча стават 15.24 Сантиметра!
==
Откъде знаеш, че Адам е бил Българин?
Кой друг би могъл да застане до гола жена и да бъде изкушен от плод за ракия?
==

Какво общо имат премиерът и кметът?
И двамата имат повече от достатъчно, за да се хранят у дома...
==

Потребителски аватар
К.И.О.Т.

#105 Мнение от К.И.О.Т. » пон сеп 16, 2019 7:47 pm

Наши военни отидоха на щабно учение в Украйна, а Русия вдигна 130-хилядна войска ВИДЕО

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/nashi-voenni-oti ... 97843.html

Въпрос: „Защо мисирката пресече шосето?”
Дарвин: „Мисирките в продължителни периоди от време са били естествено селектирани по такъв начин, че сега те са генетично способни да пресичат улици”.
Фройд: „Фактът, че вие си мислите, че мисирката е пресякла шосето, разкрива вашата подсъзнателна с*ксуална несигурност”.
Макиавели: „Важното е, че мисирката е пресякла шосето. Какво значение има защо? Целта да пресече шосето оправдава какъвто и да е мотив, който тя е имала”.
Албер Камю: „Няма значение; действията на мисирката нямат никакъв смисъл, освен за самата нея”.
Оливър Стоун: „Въпросът не е "Защо мисирката пресече шосето?", а по-скоро "Кой е пресичал шосето по същото време и сме го пропуснали в желанието си да видим пресичането на мисирката?"
Бил Клинтън: „Не бях аз. Не съм гонил мисирката. Не е имало никаква неуместна връзка между мен и мисирката”.
Нют Гингрич: „Защото мисирката е била изгонена от другите мисирки”.
Мартин Лутър Кинг-младши: „Мечтая за свят, в който всички мисирки ще бъдат свободни да пресичат шосетата, без мотивите им да предизвикват въпроси”.
Имануел Кант: „Мисирката, бидейки автономно същество, взе решение да пресече шосето по собствено желание”.
Джордж Оруел: „Защото правителството заблуди мисирката да си мисли, че пресича шосето по собствено желание, когато всъщност тя е обслужвала само правителствените интереси”.
Карл Маркс: „Пресичането на мисирката е било историческа неизбежност” и заедно с Фридрих Енгелс: ""Мисирки от всички шосета, съединявайте се!"
Фридрих Ницше: „Защото, когато зяпате твърде дълго през шосето, и шосето зяпа през мисирката”.
Жан-Пол Сартр: „За да бъде вярна на себе си, мисирката намери за необходимо да пресече пътя”.
Алберт Айнщайн: „Дали мисирката е пресякла шосето, или шосето е пресякло мисирката, зависи от вашата гледна точка”.
Буда: „Щом задавате този въпрос, вие отричате собствената си мисирска природа”.
Ърнест Хемингуей: „За да умре. В дъжда”.
Полковник Сандърс от KFC: „Нима съм изпуснал някоя мисирка???”

exziris

#106 Мнение от exziris » пон сеп 16, 2019 8:42 pm

Защо Исус не е роден в България?
Той много се лута, но не можа да намери 3-ма мъдреци и девица.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.

#107 Мнение от К.И.О.Т. » чет сеп 19, 2019 5:32 pm

Пациент се оплаква на психиатъра:
- Докторе, напоследък не мога да ям, не мога да спя, не мога да работя нищо, изнервен и притеснен съм... Безпокои ме състоянието на Българската народна банка...
Психиатърът се усмихва:
- Няма никакво основание за притеснение... Разберете, няма Българска народна банка, тя е само във фантазиите ви, един имагинерен образ, халюцинация, бълнуване, среднощен кошмар... няма защо да се притеснявате за нещо, което не съществува....

Да знаете лъжа е, че сме венеца на природата, нас мухите и комарите са ни създали, за да има с какво да се хранят.

Господ казва на американеца, французина и българина, че колкото земя извървят на кон ще е тяхна.
Американецът минал в галоп 2-3 часа, обърнал се и казал:
- Доста е това. И за децата и за внуците ще има достатъчно!
И спрял.
Французинът минал в галоп 2-3... 5 часа пипнал коня и казал:
- Измори се животното. Стига ми толкова.
Българинът яздил, яздил ден, втори коня паднал и умрял, но той продължил тичешком. На края му свършили силите и паднал от умора. Тогава свалил шапката си, хвърлил я с всички сили напред и извикал:
- А тука ще са и 2 реда домати!

exziris

#108 Мнение от exziris » чет сеп 19, 2019 11:21 pm

- Колко депутата са нужни за да се ОПРАВИ България за 100 дни ?
- 4 000 000 !
- ?!?!?
- Само когато всеки краде от себе си, ще се обезсмисли кражбата.

Отговори