Помощ от и с камбана.

Народна медицина и мъдрост
Отговори
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Помощ от и с камбана.

#1 Мнение от К.И.О.Т. » нед яну 29, 2017 11:07 am

Здравейте, от известно време се занимавам със звук и приложението му. Искам да споделя резултати проверени и потвърдени от мен. Ако има и други потвърждения ще е прекрасно.

Изследвайки стоящите вълни, включително и звукови такива използвайки за източник камбани се получиха много различни ефекти пряко свързани с размера(честотата) на камбаната, броя и пространственото им раположение.

Ако имате някакъв проблем, неразрешима дилема, заболяване, ядове, безпаричие и подобни е добре да знаете това:

1. Действат само реални камбани, записи или симулиран камбанен звук не вършат работа.
2. От размера на камбаната и дебелината на стената и зависи нивото на проникване.
3. Минимално време за да има въздействие при мен е 15 минути.
4. Става и с една, но колкото повече толкова по добре.
5. Докато звънят е добре да се движите между тях докато намерите мястото където Ви е добре, просто ще знаете че е то, там ще е добре.
6. Малките камбанки действат на мозък, чувства, средните на сърце и мускули, жизнен тонус, големите на кости и а отношението с околните.
7. Ефектите идват при мен след 3 поредни дни.
8. Не мислите за проблема, не се молете, просто слушайте звука и се опитайте да си го представите като вълна на морето.

Негативни ефекти не съм забелязал. Това е един от начините да направите желанията си реалност, добре помислете какво точно желаете и дали въобще желаете нещо.

На въпроса:
-За кого бие камбаната?

Отговора е:
-За всички нас, човечеството.

Поздрави, здраве и късмет Ви желая.

Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: Помощ от и с камбана.

#2 Мнение от bester » вт яну 31, 2017 3:27 pm

Много си прав!!!!
В основата на всичко е стоящата вълна!

Отговори