Въпрос

Народна медицина и мъдрост
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Въпрос

#11 Мнение от К.И.О.Т. » нед апр 05, 2015 7:00 pm

Ти сигурен ли си, вярваш ли в написаното. Благодаря.

sezam
Мнения: 144
Регистриран на: вт мар 03, 2015 8:05 pm

Re: Въпрос

#12 Мнение от sezam » нед апр 05, 2015 7:07 pm

Да .Нали знаеш за Райф и неговите микроскоп и генератор.

Фелдмаршал Ервин Ромел
Мнения: 205
Регистриран на: пон мар 16, 2015 5:55 pm

Re: Въпрос

#13 Мнение от Фелдмаршал Ервин Ромел » нед апр 05, 2015 7:19 pm

Тежки заболявания се борят с ефекта плацебо. 90% от приемалите плацебо се възстановяват напълно, но за целта трябва доста психологически и логически да се убедят в действието му. Специално за приятеля на Ники много добре би му се отразило ако може да поживее в балкан, при чистия въздух където пролетта и лятото най много помага, защото е съчетан с аромата на билки и роса. Да не седи продължително време в затворени помещения със застоял въздух, ако може да се разхожда всеки ден сред природата, но да не се изморява . Има много добър ирисо лечител в село Радуйл, До Боровец. Свържете се с него за един преглед, той ще даде и нужните билки за лечение.

Фелдмаршал Ервин Ромел
Мнения: 205
Регистриран на: пон мар 16, 2015 5:55 pm

Re: Въпрос

#14 Мнение от Фелдмаршал Ервин Ромел » нед апр 05, 2015 7:23 pm

Мога да ти дам и книгата, Пчелните продукти в медицината. По нея, взависимост от състоянието на човека може да подберете най точните рецепти и тяхното прилагане.

Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: Въпрос

#15 Мнение от bester » пон апр 06, 2015 7:03 am

тук прочетохме много. Хайде сега да започнем от начало, като се вземе под внимание, че се намирате в форум за енергията. Дайте енергиино обяснение на явлението рак.

За да не изписвам тонове страници предлагам болният да ме намери вечер на скайпа на шишарката. Ще му обесня бързо какво да прави.

Ние тука може да развиваме теории много. Важното е да помогнем на човека.

Фелдмаршал Ервин Ромел
Мнения: 205
Регистриран на: пон мар 16, 2015 5:55 pm

Re: Въпрос

#16 Мнение от Фелдмаршал Ервин Ромел » нед апр 12, 2015 12:02 pm

niki66 написа:Имам приятел който от една година е с рак на белия дроб , разсеики на панкреаса , ще му дам от шиш. вода , нещо допълнително при такива случай да знае някой и което е имало ефект ...
Какво стана с човека, опитахте ли нещо от написаното? Днес ми казаха, че червените боровинки и плодовете от хвойната подобрявали състоянието, нека като излезат да наберете и да яде постоянно, да сложат и в фризери и буркани за зимата. Хвойна има в района на куклите, вкусът и е леко стипцов, плода прилича на черна боровинка а листата са като борови иглички.

matahari13
Мнения: 56
Регистриран на: ср мар 04, 2015 9:07 pm

Re: Въпрос

#17 Мнение от matahari13 » нед апр 12, 2015 3:57 pm

От доста време не съм влизал и виждам че форума много се е развил което много ме радва.Та по темата да споделя какво научих от един мой познат докато чакам да ме сглоби една лелка че се разместих малко.Стана въпрос за разни системи за пречистване на организма и моя познат ми заеви че бащата на негов колега се е излекувал от рак с помощта на гладна диета.Как станало това човека е спрял да яде храна и е започнал да пие само вода като я е сменял водата всеки път когато е пиел тоес различна вода от различни извори,минерална преварена и така около 45дена.Не съм чувал до сега за такова нещо но той ми заяви че и други болести могат да се лекуват по този начин като псориазис мисля беше болест на кожата.Запитах го как си обяснява самото лечение и това което заяви е че когато клетките в организма няма с какво да се хранят първото с което започват е с болните клетки и по този начин болеста се унищожава.Нямам познания в областта има колеги които ще знаят повече и затова реших да споделя чутото може да е от полза.

gri6ata_bmw

Re: Въпрос

#18 Мнение от gri6ata_bmw » нед апр 12, 2015 7:39 pm

По дискавъри съм гледал много излекувани след диета само от плодове и зеленчуци в суров вид

Фелдмаршал Ервин Ромел
Мнения: 205
Регистриран на: пон мар 16, 2015 5:55 pm

Re: Въпрос

#19 Мнение от Фелдмаршал Ервин Ромел » вт апр 14, 2015 4:17 pm

Матахари, така е, но според самия човек се определя диетата и битието, затова писах че мога да дам книгата, но отговор не последва. Мен ме бяха отписали лекарите и напук на всякаква медицина се възстанових благодарение на много мед, много пчелна отрова, много люто и много плодове и зеленчуци, меса почти не ям, нито мазно, олио и тн. Готвя само със зехтин и то когато няма как да го избегна. Ядки ям постоянно, от слънчоглед до бадем, захар и сол не употрябявам а използвам мед и много рядко английска сол. Алкохол никакъв не употребявам освен бира в много редки случаи, живея на село в близост до гора а в двора ми има рекичка, та.... да обобщя. Наблягайте на природно чисти продукти, живейте в чисти райони, подбирате си правилно храната, и натискайте на жени, защото една цигара скъсява живота с З минути а секса го удължава с 5.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Въпрос

#20 Мнение от К.И.О.Т. » ср апр 22, 2015 11:34 pm

Фелдмаршал Ервин Ромел - давай я книгата, знаеш че щом върши работа трябва да се разпространява.

gri6ata_bmw - Добре дошъл човече, радвам се да те видя тук. Пиши ми на скайпа как си.

Отговори