Гребенников, наблюдение над бръмбари.

Каквото търсите, ще намерите, ако не го намирате опишете го тук.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#1 Мнение от К.И.О.Т. » ср юни 03, 2015 2:50 pm

Здравейте търсачи, днес много отблизо и без да го безпокоя наблюдавах полета на бръмбар. Търсех принципа му на летене както ни учи Гребенников че е в основата на неговата летяща платформа. Беше торен бръмбар, блестящо зеленикав и си трептеше с много фини малки крилца който беше извадил из под големи зеленикави крила който бяха неподвижни. Направи ми впечатление че полета не му беше равномерен и преди да се издигне на височина винаги пропадаше малко. Завоите и снишаването го правеше като за момент спираше да си размахва крилата и ги прибираше към страната на която искаше да завие. Това всичко ме води на мисълта че полета му е базиран на електростатиката която се събира в двете ми идентични не подвижни крила.

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#2 Мнение от RODIUS » ср юни 03, 2015 3:32 pm

Не знам можем, ли да вярваме на това, някой го изкарват- романтик !

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... v4xN5nc44w
http://smirnovs.info/Ufo/Gravitoplan.htm

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#3 Мнение от К.И.О.Т. » ср юни 03, 2015 7:05 pm

Музея му е направен с лично дарение от Путин. Аз лично вярвам и мога да го обясня ефекта с физични закони който са познати и приети, няма нищо извънземно, но не съм се хващал да го правя, страх ме е от високото. А да си мечтател и романтик е много добра черта, заслужаваща уважение.

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#4 Мнение от RODIUS » ср юни 03, 2015 8:51 pm

Аз нямам нищо против, уважавам всички, като него защото ме интересува темата . Имаше, обаче едно несъответствие, уж прототипа е откраднат от музея, а после имаше снимки, точно от музея ?

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#5 Мнение от К.И.О.Т. » ср юни 03, 2015 9:06 pm

Прав си в музея е копие от гипс. Тези бронзовите дръжки са оригинални, там в музея всичко е отлято по тези снимки от гипс. Даже такава преса наложиха над семейството му че хората взеха да се отказват и отричат това му постижение, имаше и телефонните разговори някъде. Човеците са странни понякога и досаждат много, по им е лесно да копират и само да искат отколкото да мислят. Поздрави.

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#6 Мнение от RODIUS » ср юни 03, 2015 9:44 pm

Имам въпрос към колегите К.И.О.Т. и Bester. Възможно, ли е измерване на енергийния фон на прословутите, няколко снимки на Гребенников , за доказване на достоверността им ?

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#7 Мнение от RODIUS » пон юни 08, 2015 1:34 pm

Чудех се, това при оптичните илюзии, ли да го сложа, но се надявам за чувството Ви за хумор.

https://www.youtube.com/watch?v=Du85J2qyCKk

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#8 Мнение от К.И.О.Т. » пон юни 08, 2015 3:14 pm

Майтапиш се а, ти гребенче имаш ли си. Натъркай го в косата си и виж как привлича късче хартия, това е електростатично летене, на хартията де. От гребенчето идва името Гребенников, не се шегувам

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#9 Мнение от RODIUS » пон юни 08, 2015 3:24 pm

А на въпроса от предния ми пост, какво ще кажеш ?

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#10 Мнение от К.И.О.Т. » пон юни 08, 2015 3:33 pm

Чак сега видях въпроса ти, извини ме. Разбира се че е възможно, но колегата пътува много, ще се опитам тази нощ да го помоля да замери, резултат чак утре ако има. Аз виждам енергийно поле отрицателно от долу и на 2 метра около нещото на пътя.

Отговори