Гребенников, наблюдение над бръмбари.

Каквото търсите, ще намерите, ако не го намирате опишете го тук.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#11 Мнение от К.И.О.Т. » вт юни 09, 2015 11:58 am

Успяхме да премерим, това което предполагах за работата на платформата го потвърди и колегата. Накратко от двете снимки от линка който си дал.

1. Тази която е на земята. - нищо, никакви торсионни полета никакви електрически полета, човека е с дължина на вълната 8 метра.

2. Тази в която платформата е във въздуха. - под платформата и на метър и половина от нея има силно положително поле(-), над нея силно отрицателно(+), вълната на Гребенников стана 12 метра. Извода ми е че се потвърди физическия принцип на този гравитоплан, както го предполагах, а именно:

Засмуква свободни електрони от атмосферата и ги нагнетява под дъската, самия човек служи като електрод при засмукването защото е много положителен. След като се достигне някакъв праг и се насити земята под дъската силата на отблъскване на двата отрицателно заредени обекта става толкова голяма че повдига дъската заедно с човека и се образува стълб на отблъскване, явно след време настава ново насищане и следва ново отблъскване и съответното издигане на платформата. С желюзите се постига контролирано падане, нарушавайки баланса на електронния стълб на отблъскване. Тази ми увереност, напълно отговаря на наблюдението ми върху описания бръмбар, но при него има и механично отделяне на електроните чрез размахването на фините ципести крилца. Този ефект е постигнат от Гребенников чрез кухинните структори както ги е нарекъл и кратки обратни импулси за отблъскване.

Ако сте се объркали или нещо не е ясно, не се безпокойте, не сте само Вие така. Поздрави.

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#12 Мнение от RODIUS » вт юни 09, 2015 12:35 pm

Как, засмуква свободни електрони и как, ги нагнетява не виждам някакви ел. устройства.Всичко изглежда толкова просто,.. че човек се чуди - как работи ?

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#13 Мнение от К.И.О.Т. » вт юни 09, 2015 12:54 pm

Ами това има много решения, електрониката е проста и я разглеждахме някъде, бях я нарекъл сепаратор. Иначе това е принцип открит от Тесла и частично го е изпитал и го има описан в експеримент Филаделфия.

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#14 Мнение от RODIUS » вт юни 09, 2015 2:08 pm

Това го свързах, още първия път, като прочетох за Гребенников, тъй като както кораба, при Филаделфия, така и устройството му в действие, погледнато отдолу стават невидими !!! Но при Тесла в кораба е имало бобини , ел. устройства и т.н.

Потребителски аватар
maistora
Site Admin
Мнения: 42
Регистриран на: пон мар 02, 2015 3:35 am

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#15 Мнение от maistora » ср юни 10, 2015 12:06 am

Аз бих обяснил нещата малко по различен начин.
Земята е отрицателна. Гравитоплана на Гребеников става по-отрицателен от земята и така се получава отблъскването.
Как го прави това - Да с кухинните структури и малко енергийни импулси.
Според мен тук няма бобини.

В нета съм виждал руснаци да летят с устройство направено от бобини. Сигурно и с тях може да се постигне същия ефект.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#16 Мнение от К.И.О.Т. » ср юни 10, 2015 10:02 am

Не е точно така, ако земята и гравитоплана са с различни потенциали ще се привличат и няма полет. Машинката непрекъснато набива електрони в земята и изравнява потенциалите и на тази база се отмества нагоре защото е по лека от земята. Представи си го като стълб от електрони който непрекъснато расте с опора земята и на върха му е човека.

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#17 Мнение от RODIUS » пон юни 15, 2015 10:50 am

Не мога да разбера, като е ясен принципа, като гледам Гравитоплана , не е сложен като механично изпълнение, ако наистина той е летял с това , защо сега с модерните технологии , не го правят ?

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#18 Мнение от К.И.О.Т. » пон юни 15, 2015 10:56 am

Не го правят за да може да продават петролни деривати, да слагат електромери, да копаят въглища и да изсичат горите. Мислят си че ако всичко това се промени ще останат милиони без работа и няма да плащат данъци, борсите ще рухнат, няма да има комисионни, ще спрат войните няма да има пазар за оръжие. След това ще изчезнат болестите и още много милиони души безработни от фармацевтиката. Видя само от шишаркови торсионни полета и няма болести, ние сме малко, но си представи че всички хора си сложат шишарки и не си копуват химията наречена лекарства. Сложно е сам разбираш.

ХААРП
Мнения: 127
Регистриран на: нед мар 08, 2015 5:49 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#19 Мнение от ХААРП » чет юни 18, 2015 4:44 pm

и аз работих доста време върху ефекта на ГР.по простата причина,че става въпрос за шестостен,като килийката на пчелата,но се оказа че ми трябват доста ресурси/парични/ за експериментите, и се отказах,Русия е велика страна и хората могат да си позволят институти за нещо такова, както и мозъци за разработването на такива устройства,и не само такива,това загубихме като станахме европаяци,а какво спечелихме от европа,-глад ,мизерия и квотни емигранти,

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Гребенников, наблюдение над бръмбари.

#20 Мнение от К.И.О.Т. » чет юни 18, 2015 5:27 pm

и проституция на всички нива, тотален разпад на държавата, тотално беззаконие, трети пол, либерално крадлив модел, някакви скапани танкове и защита от НАТО да не им падат ракетките при тях, а при нас. То нали помниш трябваше да има референдум за приемането ни в Европа и НАТО ами тези не си спазват собствените правила, чакай да те пазят. Добре е че съседите са ни разбрани и нямат намерение да ни нападат и онези не се налага да ни пазят. Но ако продължи така почвам да се чувствам като индианец в резерват и янките ни пазят.

Отговори