Търся литература.

Каквото търсите, ще намерите, ако не го намирате опишете го тук.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Търся литература.

#1 Мнение от К.И.О.Т. » чет май 28, 2015 11:40 am

Здравейте, търся за библиотеката:

"Легендарните съкровища на поп Мартин, Вълчан войвода, Драгул и Алтън Стоян" - автор Ст. Вълков издадена в Габрово през 1931 година.
както и всички книги на този автор.

"Предание за хайдушките времена и гроба на Чавдар" - автор Н.Чавдаров издадена в София през 1932 година.

"Спомени от хайдутството" - П. Хитов издадена София през 1975 година.

Благодаря че отелихте време да прочетете това.

Потребителски аватар
******
Мнения: 1086
Регистриран на: нед апр 05, 2015 8:40 am

Re: Търся литература.

#2 Мнение от ****** » ср юни 03, 2015 5:43 pm

Имам една стара книга за легендарните съкровища,но не зная дали е тази която търсиш.Корицата липсва.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Търся литература.

#3 Мнение от К.И.О.Т. » ср юни 03, 2015 6:09 pm

Ами аз така и така нямам нищо старо, ще се радвам ако я споделиш с нас. Там пише за камък като вехт конски чул и са след ревизията документите, каквито и да са.

ХААРП
Мнения: 127
Регистриран на: нед мар 08, 2015 5:49 pm

Re: Търся литература.

#4 Мнение от ХААРП » чет юни 18, 2015 4:49 pm

ел КИЙОТЕ,ревизии е имало непрекъснато след освобождението,та чак до 38-40 год.много неща са преместени и много откраднати от приятелите на БГ,така че всичко ми прилича на .......по следите на безследно изчезналите,единствените знаци са документите и природните особености,

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Търся литература.

#5 Мнение от К.И.О.Т. » чет юни 18, 2015 5:30 pm

Не си мори главицата, всичко си е както си трябва, дедите ни не са били глупави. Да се съберем и да проверим или всеки да провери и да каже. Това което си мисля че знам си е там, Вие си проверете Вашето.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Търся литература.

#6 Мнение от К.И.О.Т. » ср юни 01, 2016 11:10 am

Аз, за съжаление не съм я търсил поради недостиг на време, забравил съм. Моля колегите, ако могат да помогнат за намирането й.

Потребителски аватар
manel
Мнения: 781
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:05 pm

Re: Търся литература.

#7 Мнение от manel » ср юни 01, 2016 11:13 am

geshev написа:Успяхте ли да намерите първата книжка "Легендарните съкровища на поп Мартин, Вълчан войвода, Драгул и Алтън Стоян"? Изглежда доста интересна.
Здравей,форума е с друга насоченост,а именно свободна енергия,чиста природа и ефекта от това за здравето на човек.Мисля, че за тези неща които те интересуват не си попаднал на правилното място.
Потърси,май имаше друг или други форуми свързани с тази насоченост. ;)

Потребителски аватар
******
Мнения: 1086
Регистриран на: нед апр 05, 2015 8:40 am

Re: Търся литература.

#8 Мнение от ****** » пет юни 10, 2016 4:53 pm

manel написа:
geshev написа:Успяхте ли да намерите първата книжка "Легендарните съкровища на поп Мартин, Вълчан войвода, Драгул и Алтън Стоян"? Изглежда доста интересна.
Здравей,форума е с друга насоченост,а именно свободна енергия,чиста природа и ефекта от това за здравето на човек.Мисля, че за тези неща които те интересуват не си попаднал на правилното място.
Потърси,май имаше друг или други форуми свързани с тази насоченост. ;)
Това не означава ,че нямаме книги и знания !Дайте книжката на човека,че нямам време да я търся!

Потребителски аватар
******
Мнения: 1086
Регистриран на: нед апр 05, 2015 8:40 am

Re: Търся литература.

#9 Мнение от ****** » чет юни 23, 2016 12:45 pm

Аз имам интерес,правя колекция "Пулев"

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Търся литература.

#10 Мнение от К.И.О.Т. » чет юни 23, 2016 3:03 pm

Колега geshev, така нищо не се вижда от снимката, котка в чувал, така и трябва. Пиши ми на лични ако желаеш да си разменим скайповете и там ми се дават такива неща, Аз ги качвам на друго място и се виждат добре от когото трябва. Поздрави.


Това мисля че не е за този открит раздел. Моля за мнението Ви, да бъде преместено където трябва, заедно с човека.;)

Отговори