Колко са 4 милиарда.

За всичко което не е доказано.
Отговори
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Колко са 4 милиарда.

#1 Мнение от К.И.О.Т. » вт мар 17, 2015 11:41 am

Здравейте, научих че в банка КТБ са изчезнали 4 милиарда лева. Зачудих се как така и колко са те, приложих сравнителен анализ изхождайки от една лотария дето избираш 1 килограм злато или 100 000 лева. Разделих изчезналата сума на цената на килограм злато и получих изчезналото злато което превърнах в тонове злато. Ето:

4 000 000 000 / 100 000 = 40 000 килограма = 40 тона.

След това по същия начин за да добия представа за дълга който ще изплащам по новия разрешен заем, приложих същия метод. Получи се следното:

16 000 000 000 / 100 000 = 160 000 килограма =160 тона

Общо 160+40 = 200 тона злато(без лихвите), който са изчезнали или ще изчезнат и ще ги връщам аз, децата и внуците. Притесних се сериозно, никой не работи в държавата, как ще стане тази работа по връщането. За да се изчисти сметката трябва да има революция и смяна на модела за пореден път или да си намерим съкровище. Започнах да търся информация за такова оставено от прадедите ни. Намерих и ще пусна нови теми, но тази загадка с изчезването на тонове злато и пари е много впечатляваща, при наличие на "демократична държава с пазарна икономика".
Последна промяна от К.И.О.Т. на вт мар 17, 2015 2:43 pm, променено общо 1 път.

matahari13
Мнения: 56
Регистриран на: ср мар 04, 2015 9:07 pm

Re: Колко са 4 милиарда.

#2 Мнение от matahari13 » вт мар 17, 2015 1:15 pm

Преди време един не мога да се сетя какъв беше в едно предаване каза ако Българина знае какво става в държавата му до сега щеше да има не една а две революции и съм съгласен с него ние не знаем почти нищо какво става в държавата ни. Съгласен съм с теб трябва революция но както казваше Хайтов Българина трябва да го удариш с тухла по главата че да се събуди.И аз съм се чудел абе що търсенето на съкровища не е държавна политика специален отдел да се занимава с това да се поканят най добрите в занаята да им се дава процент от намереното и така да се помогне да държавата и народа.Явно някой не желае да се развиваме а да сме все в калта и да се кланяме на този и онзи ама то всичко си има граници и е въпрос на време те да се прескочат.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Колко са 4 милиарда.

#3 Мнение от К.И.О.Т. » вт мар 17, 2015 2:41 pm

Аз ровейки се и търсейки като какъв ще да е този Вълчан Войвода стигнах до тук:

http://bnt.bg/predavanyia/istoriya-bg/b ... 16-03-2015

изгледах го и се разбра че май няма такова нещо като събиране на пари, поне ми хареса клетвата им:

“Заклевам се в душата си пред Бога, че ще пролея кръвта си за милото и поробено отечество България. Ще бъда верен на другарите си до гроба. Ще се бия юнашки с враговете и няма да отстъпвам, докато дишам под небето! Отричам се от този свят и се обричам на смъртта, на мъки и страдания, които ще понасям за благото на робинята наша майка България”

Сигурен съм че нашите управници не са давали такава клетва, дали защото нямат душа или не вярват в Бог, което води на мисълта че не са айдуци. Поне Б.Б. споменава Бог като "началника", интересно ми е кога и защо Бог го е назначил и чий Бог е свършил това, но се чудя защо това дето се добива в България не си го добиваме сами, за последните 3 години 1000 тона злато, а се задоволяваме с 0.8% от това което си признаят че са изнесли, не че някой ги контролира де, нали сме в Европа трябва да си вярваме. Поздрави и късмет Ви желая.

matahari13
Мнения: 56
Регистриран на: ср мар 04, 2015 9:07 pm

Re: Колко са 4 милиарда.

#4 Мнение от matahari13 » чет мар 19, 2015 8:14 pm

севар написа:Колко са 4 милиарда? Ако питаш онези шопари в ,,народното'' събрание не са нищо , защото те няма да ги плащат . Когато му дойде вренето (след 2-3 год. евентуално ) тези свине (дано да ми простят животинките) ще задръстят летищата и КПП-тата ни за да бягат и от нас зависи дали ще го направят .
Севар чакам с нетърпение този момент че да видиш как ще ги от дръстим от земята БЪЛГАРСКА

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Колко са 4 милиарда.

#5 Мнение от К.И.О.Т. » чет мар 19, 2015 8:55 pm

1. Пролет пукна!
https://www.youtube.com/watch?v=y-hNo2i3jdw

2. Стани Стани Юнак Балкански .
https://www.youtube.com/watch?v=bI0y3L2Pb5M

Коя от двете ви допада повече?

Поздрав от мен за Вас.

https://www.youtube.com/watch?v=oMgNQ7_imHQ

https://www.youtube.com/watch?v=eYft44ZQmGs

Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: Колко са 4 милиарда.

#6 Мнение от bester » чет мар 19, 2015 10:55 pm

Благодаря!

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Колко са 4 милиарда.

#7 Мнение от RODIUS » пет апр 03, 2015 2:58 pm

Шопарите , може и да не бягат никъде ,тъй като има предложение от 2017г. максималната пенсия да стане 3000 лв . !!!

Отговори