Има, ли Бог наистина ?

Невидимият свят.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: Има, ли Бог наистина ?

#31 Мнение от bester » чет сеп 28, 2017 10:45 pm

Аз мога да Създателя е в нас и ние сме в Създателя.

PAN!
Мнения: 4
Регистриран на: вт авг 22, 2017 1:33 pm

Re: Има, ли Бог наистина ?

#32 Мнение от PAN! » ср окт 25, 2017 3:03 pm

- Без бог! без господар!
Септември ще бъде май.
Човешкия живот
ще бъде един безконечен възход
- нагоре! нагоре!
З е м я т а щ е б ъ д е р а й -
ще бъде!

Потребителски аватар
******
Мнения: 1086
Регистриран на: нед апр 05, 2015 8:40 am

Re: Има, ли Бог наистина ?

#33 Мнение от ****** » ср ное 08, 2017 4:54 pm

Според теорията на една неука жена ,най-големите злини в историята на човечеството са се случили в името на Бог , от хора които си мислели че могат да тълкуват словото му.
Тук има много хора които казват ,че са "учени" и търсят знания . Надявам се някой от тях да прати лъч светлина в тази нам Тъмна Материя :!:

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Има, ли Бог наистина ?

#34 Мнение от К.И.О.Т. » нед ное 12, 2017 10:42 am

****** написа:Според теорията на една неука жена ,най-големите злини в историята на човечеството са се случили в името на Бог , от хора които си мислели че могат да тълкуват словото му.
Тук има много хора които казват ,че са "учени" и търсят знания . Надявам се някой от тях да прати лъч светлина в тази нам Тъмна Материя :!:
Няма как да ти отговоря. В момента православни и католици са на кръстоносен поход да избиват араби за злато и петрол. Като са толкоз демократични и праведни да направят референдум какво искат арабите и така да бъде, ама не, че ще стане както в Испания, пак ще бият демонстранти. След като в Бг. се върна фашизма преди 3 дни се появиха и първите нелегални, до 2 седмици ще има партизански отряд, до 10 месеца ЕС се разпада, до 2 години и ще посрещнем Червената армия и след 5 години настъпва вечен мир и просперитет за всички оцелели за 1000 години. Сега Ти ми кажи има ли Бог.

Ти най-добре познаваш историята, направи ми подарък, зарадвай ме. Отвори тема или тук пиши за вярванията на Богомилите, много е важно, благодаря.

Поздрави.

Потребителски аватар
******
Мнения: 1086
Регистриран на: нед апр 05, 2015 8:40 am

Re: Има, ли Бог наистина ?

#35 Мнение от ****** » нед ное 12, 2017 1:43 pm

К.И.О.Т. написа:
****** написа:Според теорията на една неука жена ,най-големите злини в историята на човечеството са се случили в името на Бог , от хора които си мислели че могат да тълкуват словото му.
Тук има много хора които казват ,че са "учени" и търсят знания . Надявам се някой от тях да прати лъч светлина в тази нам Тъмна Материя :!:
Няма как да ти отговоря. В момента православни и католици са на кръстоносен поход да избиват араби за злато и петрол. Като са толкоз демократични и праведни да направят референдум какво искат арабите и така да бъде, ама не, че ще стане както в Испания, пак ще бият демонстранти. След като в Бг. се върна фашизма преди 3 дни се появиха и първите нелегални, до 2 седмици ще има партизански отряд, до 10 месеца ЕС се разпада, до 2 години и ще посрещнем Червената армия и след 5 години настъпва вечен мир и просперитет за всички оцелели за 1000 години. Сега Ти ми кажи има ли Бог.

Ти най-добре познаваш историята, направи ми подарък, зарадвай ме. Отвори тема или тук пиши за вярванията на Богомилите, много е важно, благодаря.

Поздрави.
Богомирите са казали ,че в истинското Слово е събрана цялата мъдрост на вселената .

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Има, ли Бог наистина ?

#36 Мнение от К.И.О.Т. » вт ное 14, 2017 12:32 pm

Коя вселена и чие слово? Пак бягаш по тъча, а на мен тази тема не ми харесва защото самото заглавие е оскверняване на Бог и нарушаване на една от Божите заповеди. Кажете да трия ли темата?

Потребителски аватар
******
Мнения: 1086
Регистриран на: нед апр 05, 2015 8:40 am

Re: Има, ли Бог наистина ?

#37 Мнение от ****** » чет ное 16, 2017 8:08 am

Защо си станал толкова черноглед!
Аз мисля че Руснаците поеха по пътя на просветата и никой вече няма да може да ги отклони от там. Монголо - татарските идеологии си отиват там дето им е мястото , в ТАРТАР. Социалистическите и малцинствените партии се свиват ,защото правата на човека и социалния минимум ще бъдат закони заложен в конституциите и тези партии стават полу-безсмислени . Виждам едно много добро бъдеще за човечеството. Никой от тези които спомена не избива араби ,тези араби са донесли просветата в Европа и който тръгне да ги избива ,не го чака добро. Всички искривени форми на религиите ще гушнат букета и хората ще заживеят в мир и любов.
Аз това сънувах :lol:
Последна промяна от ****** на пет ное 17, 2017 10:37 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
manel
Мнения: 781
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:05 pm

Re: Има, ли Бог наистина ?

#38 Мнение от manel » чет дек 21, 2017 6:22 pm

Митра - божеството на истината и законността.
http://historynakratko.blogspot.bg/2015 ... st_60.html

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Има, ли Бог наистина ?

#39 Мнение от К.И.О.Т. » нед дек 24, 2017 3:21 pm


Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Има, ли Бог наистина ?

#40 Мнение от RODIUS » пон мар 26, 2018 12:38 pm


Отговори