Прераждането

Невидимият свят.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Прераждането

#11 Мнение от RODIUS » вт апр 28, 2015 9:30 pm

Виж, шишарките ми са две,а ефекта е поразителен, само не знам, кое,на какво се дължи!
Живота ми определено се промени , не мога да обясня с две изречения .

Гумчо
Мнения: 134
Регистриран на: пон мар 02, 2015 12:19 pm

Re: Прераждането

#12 Мнение от Гумчо » вт апр 28, 2015 9:37 pm

Това е добре, напоследък са ни натиснали Руснаци, четат сайта и в фейса гледат, два института са почнали да иследват, но не пишат във форума.

sezam
Мнения: 144
Регистриран на: вт мар 03, 2015 8:05 pm

Re: Прераждането

#13 Мнение от sezam » вт апр 28, 2015 9:38 pm

ХААРП ,не те карам да вярваш в това в което вярвам и използвам аз ,но фактите са си факти ,а те говорят много.

Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: Прераждането

#14 Мнение от bester » вт апр 28, 2015 9:52 pm

RODIUS, ХААРП - супер сте. Прекрасни разсъждения!!! И двамата сте прави.

Направих много иследвания. Стигнах до там, че извадих енергиината формула на всяка мисъл форма.
Ще намеря малко свободно време да спедяля измерванията и теорията която те потвърдиха.

sezam
Мнения: 144
Регистриран на: вт мар 03, 2015 8:05 pm

Re: Прераждането

#15 Мнение от sezam » вт апр 28, 2015 11:37 pm

ХААРП ,ако може направи по подробно разяснение на твоята теория ,че нещо не мога да я хвана.Намесваш мисъл форми ,закони за подобието,същевременно твърдиш че нещо изплува от някъде и в един момент се проявява.Някак си не те разбирам.Говориш за душите на Адам и Ева ,смяташ, не можах да хвана какво , или душите според твоите виждания се размножават като хората .Не знам ,поне за мен е много объркано това което казваш.

Гумчо
Мнения: 134
Регистриран на: пон мар 02, 2015 12:19 pm

Re: Прераждането

#16 Мнение от Гумчо » вт апр 28, 2015 11:54 pm

Душата е не материална и е чисто знание, информация, вибрация та тя идва и си отива в вселенския разум, всяка душа търси и събира информация и опитност каквито са потребни на тази база данни. Ако не се справи приживе с тази задача се изпраща друга душа да добие опитности. На не справилата се душа се изчистват чувствата и спомените и след престой се изпраща на по лесна мисия.

ХААРП
Мнения: 127
Регистриран на: нед мар 08, 2015 5:49 pm

Re: Прераждането

#17 Мнение от ХААРП » пет май 01, 2015 8:16 pm

sezam написа:ХААРП ,ако може направи по подробно разяснение на твоята теория ,че нещо не мога да я хвана.Намесваш мисъл форми ,закони за подобието,същевременно твърдиш че нещо изплува от някъде и в един момент се проявява.Някак си не те разбирам.Говориш за душите на Адам и Ева ,смяташ, не можах да хвана какво , или душите според твоите виждания се размножават като хората .Не знам ,поне за мен е много объркано това което казваш.


Сезам, елементарно е,просто няма прераждане,това е. Който колкото е живял, колкото опитност е събрал и това е ,след това съд/преценка/и каквото си заслужил това и получаваш,имаш свободна воля,а според теорията на прераждането човек няма свободна воля,отива тук, там където го пращат,кой го праща, къде го праща,защо го праща, никой не казва,само предположения, и изтъркани лафове,нали имаме свободна воля,-ако имаме,няма прераждане,ако нямаме има прераждане.избора е ваш

Гумчо
Мнения: 134
Регистриран на: пон мар 02, 2015 12:19 pm

Re: Прераждането

#18 Мнение от Гумчо » пет май 01, 2015 9:07 pm

Браво ХААРП и аз съм за свободната воля, до сега не се бях замислял, дали съм свободен въобще.

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: Прераждането

#19 Мнение от RODIUS » пет май 01, 2015 9:16 pm

Дори и да си свободен , но в законите на природата - свободен ли, си ?

Гумчо
Мнения: 134
Регистриран на: пон мар 02, 2015 12:19 pm

Re: Прераждането

#20 Мнение от Гумчо » пет май 01, 2015 9:21 pm

Все едно да питаш дете, дали е свободно в прегръдката на майка си. Свободен си в избора си дали да си добър или лош, ако си лош мама дърпа уши. И във всичките си избори си свободен, дори си свободен да не идеш на избори и 1/3 да избере ББ и нямаш право да се ядосваш.

Отговори