Замърсена мъртва вода

Състояние и бъдещи планове
Отговори
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Замърсена мъртва вода

#1 Мнение от К.И.О.Т. » чет мар 05, 2015 11:05 am

Здравейте, много ми се иска да живея на чисто място, затова реших да Ви разкажа за моя начин за освобождаване от мръсното наследство натрупано през годините.

Чистата вода намалява, става все по скъпа, всички знаете какви отрови се изливат в природата поради това че е скъпо пречистването на отпадни води, парите са издигнати в култ. Лошо бъдеще ни чака ако не направим нещо.

Това което правя Аз, зареждам с шишаркова енергия 3 л. вода от извор. Занасям я внимателно без да я тръскам и кламбучкам до блато или до отровна локва от стара мина. Изсипвам я бавно от не повече от 5 сантиметра от повърхността на замърсената вода и това е. В зависимост от обема и замърсеността прочистването трае от 3 месеца до 3 години. Разбира се че всичко е наред когато се появи живот, водорасли, рибки, жабки и други същества. Успех ви желая и дано и Вие последвате примера ми.

Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: Замърсена мъртва вода

#2 Мнение от bester » чет мар 19, 2015 7:30 pm

Ще споделя с Вас опита който направих.

През м. Октомври заредих по горепосоченият начин вода в кладенеца на село.
Сега премерих водата и се установи, че тя е още заредена.
Интересен е факта, че кладенците на комшиите също са заредени.

Очаквам с идването на пролетта видимо да се покажат ефектите.

sezam
Мнения: 144
Регистриран на: вт мар 03, 2015 8:05 pm

Re: Замърсена мъртва вода

#3 Мнение от sezam » нед мар 22, 2015 2:25 pm

Водата в кладенеца щом се е задържала заредена толкова време и е заредила и съседните, би трябвало тази енергия да зарежда и течащата вода,защото кладенците взимат от подпочвена ,която също е течаща.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Замърсена мъртва вода

#4 Мнение от К.И.О.Т. » нед мар 22, 2015 2:48 pm

Задържала се е заради относителното спокойствие на магнитното поле, при течащ поток който лъкатуши и върти молекулите на водата спрямо земното магнитно поле се губи паметта на водата. Това обаче не пречи да заредим локвите и те прочистени да се изливат в реката, рано или късно ще се прочисти всичко. Много ми се иска някой който е на морето да намери някое заливче без вълни и да го зареди. Поздрави.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Замърсена мъртва вода

#5 Мнение от К.И.О.Т. » съб апр 25, 2015 1:32 pm

Днес посетих една локва с диаметър 20 метра дето нямаше никакъв живот и в която си направих описания опит. Цялото място е живнало, тревата стига до сами водата, там има някакви зелени водорасли, отгоре на водата някакви бръмбари ходят. Всичко това го нямаше преди, от как се помня беше локва без грам зеленина и живот наоколо. Не че ви интересува, но са данни от опит. Поздрави.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Замърсена мъртва вода

#6 Мнение от К.И.О.Т. » съб апр 25, 2015 5:17 pm

Лесно става, зареждаш както си знаеш 3 литра пластмасова бутилка без етикет и без да я клатиш много много, носиш и сипваш от ниско да не шляпа в замърсения водоем. Природата си знае работата, от мъртъв, става натъпкан с живот и после предполагам става годен за пиене, не съм правил други опити. Ще ми се във варел да напълня с вода от чешмата и после да сипя половин литър нафта, и после тази процедура и да видя за колко време ще изчезне нафтата. Поздрави, повече няма да се пише за други форуми и така.

Отговори