Днешна България.

Минало, Настояще, Бъдеще, Политика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Днешна България.

#71 Мнение от К.И.О.Т. » вт дек 20, 2016 6:19 pm

Да ни е честито, прочел е още една книга.

Борисов: В Корана пише, че който строи пътища, е добре.
http://www.mediapool.bg/borisov-v-koran ... 57965.html

човека има проблеми:
1. Лош генетичен материал, отказва да умира и да освободи територията. Затова ще сменяме религията, дано тогава да успее да ни изчисти.
2. Смятат го за мъртъв политически труп, пък той иска Лада Нива да си купува, ха сега де.

ХОРА, на мен ми писна от всичко това. Искам си Народна Република България и нека да няма банани по магазините. Мамка му и прасе.

https://www.youtube.com/watch?v=rKOIg4552Os

Потребителски аватар
******
Мнения: 1086
Регистриран на: нед апр 05, 2015 8:40 am

Re: Днешна България.

#72 Мнение от ****** » пет дек 23, 2016 2:05 pm

Защо нямам подпис...........? Щях да се подпиша с нещо коледно,но НАНАЙ си! Весела Коледа приятели!

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Днешна България.

#73 Мнение от К.И.О.Т. » съб дек 31, 2016 12:56 am

севар написа:Плаче ми се ....А дъщерите ми плакаха ....Става въпрос за зверски и без причина убити кончета и кучета . Запознат съм с историята отдавна , защото децата ми се занимават активно със спасяване на бездомни и пострадали животни . Та те се радваха на това момче , че дели от залъка си , че изкупува от зверове заплашени със смърт малки кончета , че близо година плаща за лечението на тези кучета . И накрая , когато се намери място да живеят някакви зверове ги избиха зверски . Та това е днешна България - тук можеш да тровиш народа , да убиваш бавно децата и пенсионерите , а малките кончета и кучета какво ли значат.....И си мисля ....това не е ли някак си неслучайно и добре насочен удар срещу Доброто , което има множество прояви въпреки бедността и нещастието на Българите ?
Нещата с либералната демокрация са такива, зловещи. Всеки има право да живее както си иска, да краде, да убива или да бъде убит, да лъже или да е честен и все в този ред на мисли. Този начин на мислене се набива от медии, училище, парламент, целта е да претръпнем и да го приемане за нормално,норма и закон. Има два пътя за оправяне на положението.

1. Религията и стриктно спазване на добрите традиции и любов към всичко живо, природата и планетата. Това е дълъг път и труден, миниран от всякакви лъжовни тълкования на рекламната книга наречена "БИБЛИЯ" благодарение на която се въртят колосални пари повече от 2000 години и са погинали много хора.

2. Втория начин за промяна на статуквото е революция, която започна, ще гърмят бомби, банки, правителства и ще е голяма мъка, но е за добро.

От мен да знаеш, денят който отминава е по-добър от денят който идва.

Видя се че мафията се страхува от атентати, скъсаха се да взривяват на хората забравения багаж, днес гръмнали кутия за торта, жалка работа.

За наш късмет две велики държави с който граничим се разбраха и вървят по правилния път. Слава на Русия и Турция.

Весело(до колкото е възможно) Посрещане на новата 2017 година която е преломна и всички тук ще го усетите. Здраве и любов Ви желая.

Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: Днешна България.

#74 Мнение от bester » съб дек 31, 2016 1:12 am

Здраве и любов и натеб!!!!

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Днешна България.

#75 Мнение от К.И.О.Т. » съб дек 31, 2016 8:36 pm

Верка Сердючка - Всё будет хорошо

https://www.youtube.com/watch?v=JRJj-11X2yQ

Потребителски аватар
******
Мнения: 1086
Регистриран на: нед апр 05, 2015 8:40 am

Re: Днешна България.

#76 Мнение от ****** » ср яну 04, 2017 2:44 pm

Изображение

Изображение


Велик е Богът, Който проповядва Силвестър!

Иудеите, заедно със Замврий, дотичали при светеца, прегърнали честните му нозе и го молели да се помоли за тях на Бога и да ги приеме в християнската вяра. Също и блажената Елена вдигнала завесата, зад която седяла, слушайки споровете и гледайки ставащото, излязла оттам и се притиснала към нозете на светеца, изповядвайки Христа, истинния Бог. Всички иудеи, които били тук, начело със Замврий, и безчислено множество народ се обърнали към истинния Бог и се присъединили към Христовата Църква.

Св. Силвестер, папа Римски

Свт. Силвестр, папа Римский (314-335)
Pope St. Sylvester I (Silvester I)

† 335 година, заемал папския престол от 314 до 335 година

Потребителски аватар
******
Мнения: 1086
Регистриран на: нед апр 05, 2015 8:40 am

Re: Днешна България.

#77 Мнение от ****** » чет яну 05, 2017 1:12 pm

Забелязахте ли някъде да пише и брат му Методий?..............Забелязахте ли някъде да пише че ...........Кирил умира в Рим на 14 февруари 869 г. Той е погребан в криптата на базиликата Сан Клементе в Рим?

Потребителски аватар
******
Мнения: 1086
Регистриран на: нед апр 05, 2015 8:40 am

Re: Днешна България.

#78 Мнение от ****** » пет яну 06, 2017 5:34 pm

К.И.О.Т. написа:
севар написа:Плаче ми се ....А дъщерите ми плакаха ....Става въпрос за зверски и без причина убити кончета и кучета . Запознат съм с историята отдавна , защото децата ми се занимават активно със спасяване на бездомни и пострадали животни . Та те се радваха на това момче , че дели от залъка си , че изкупува от зверове заплашени със смърт малки кончета , че близо година плаща за лечението на тези кучета . И накрая , когато се намери място да живеят някакви зверове ги избиха зверски . Та това е днешна България - тук можеш да тровиш народа , да убиваш бавно децата и пенсионерите , а малките кончета и кучета какво ли значат.....И си мисля ....това не е ли някак си неслучайно и добре насочен удар срещу Доброто , което има множество прояви въпреки бедността и нещастието на Българите ?
Нещата с либералната демокрация са такива, зловещи. Всеки има право да живее както си иска, да краде, да убива или да бъде убит, да лъже или да е честен и все в този ред на мисли. Този начин на мислене се набива от медии, училище, парламент, целта е да претръпнем и да го приемане за нормално,норма и закон. Има два пътя за оправяне на положението.

1. Религията и стриктно спазване на добрите традиции и любов към всичко живо, природата и планетата. Това е дълъг път и труден, миниран от всякакви лъжовни тълкования на рекламната книга наречена "БИБЛИЯ" благодарение на която се въртят колосални пари повече от 2000 години и са погинали много хора.

2. Втория начин за промяна на статуквото е революция, която започна, ще гърмят бомби, банки, правителства и ще е голяма мъка, но е за добро.

От мен да знаеш, денят който отминава е по-добър от денят който идва.

Видя се че мафията се страхува от атентати, скъсаха се да взривяват на хората забравения багаж, днес гръмнали кутия за торта, жалка работа.

За наш късмет две велики държави с който граничим се разбраха и вървят по правилния път. Слава на Русия и Турция.

Весело(до колкото е възможно) Посрещане на новата 2017 година която е преломна и всички тук ще го усетите. Здраве и любов Ви желая.

-За наш късмет две велики държави с който граничим се разбраха и вървят по правилния път. Слава на Русия и Турция.

Струва ми се и на мен ,че това е правилно! Нека видим хората по кой път ще тръгнат и това ще е нашият избор ! Каквото си наготвим на нашите деца ,те това ще папкат!-Колкото и да сме го "яли" от братята Руси и Турци,аз пак ще съм на тяхна страна........,но с хиляди забележки!!!!!!!!! -Нека се поучим ,че в света има хитри и слаби хора! Нека едно пророчество да не се сбъдне!- Брат да убива брата си и да е.е сестра си! -И т.н.т...........! Нека словото ни води и да ни е честита новата година! Запада да не забравя ,че всичко идва от Изток, а Изток да не забравя ,че запада е негово умно и палаво дете!
В тази глобална криза,в която е цялото живо съществуване на нашата планета и майка Земя ,трябва да помислим за дипломацията и как да спасим нашата МАЙКА ЗЕМЯ!!!!!!!!!!!!!
-В този тип форуми и сайтове ,често се засяга въпроса за пазители на СЪКРОВИЩА!!!!!!!!!!!!
-Аз и още много други от целия свят ги наричаме надзиатели!!!!!!!!!
-Какво е едно истинско съкровище?????????? -Надявам се всеки един от вас да разбере! - Пожелавам ви го от все сърце ! -Нека новата 2017 г. да ви направи способни да намерите тези съкровища!!!!!!!!!!!!

Хитрите и слаби твари............,те проповядват на бедните и не грамотните да убиват братята си и децата им с бомби и да изнасилват сестрите си!!!!!!!!!!!!!!!!1-Хора от всички расииииииииииии.............!-Моля Ви! -Осъзнайте се!-

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: Днешна България.

#79 Мнение от К.И.О.Т. » съб яну 07, 2017 10:55 am

Благодаря ти ******, за пожеланията. Мир, здраве и любов Ви желая. Всичко ще се намери, като се вдигне снега ще събираме бежанци и айфони. Готови ли сте за още от същото? Борисов 3 ще продължи да мисли за ВАС, ако не помислим ние за него. Трябва да си въведем смъртното наказание, като в Турция, дано да успеят комшиите и да си спасят държавата.

Виц:

В един индиански резерват попитали стар вожд.
-Като сте били велик народ със славна история и много мъдрост, какво се обърка че изчезнахте?
-Преди 300 години подценихме въпроса с мигрантите.

Поздрави.

borislav min4ev
Мнения: 661
Регистриран на: ср апр 08, 2015 9:30 pm

Re: Днешна България.

#80 Мнение от borislav min4ev » чет яну 12, 2017 7:18 pm

25590_375285001885_2786584_n.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Отговори