,,Народно '' събрание

Минало, Настояще, Бъдеще, Политика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: ,,Народно '' събрание

#1 Мнение от К.И.О.Т. » съб май 23, 2015 4:41 pm

Може и да си прав, помня как се махна Бойко заради цената на тока, как хора горяха живи. И сега си е пак така, съдират ни кожите и пак Бойко е на власт, само че по богат с 16 милиарда. Добре си харчи парите Европа, таман че построй Бойко пътища и от Българите никой няма да остане да им ходят по пътищата, защото ще са си дали живота да изплащат 21 милиарда, нали и пенсия няма да доживяват да вземат.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: ,,Народно '' събрание

#2 Мнение от К.И.О.Т. » пон яну 25, 2016 7:54 pm

images.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
bester
Мнения: 357
Регистриран на: вт мар 03, 2015 9:52 pm

Re: ,,Народно '' събрание

#3 Мнение от bester » пон яну 25, 2016 8:33 pm

Ааааа сега разбирам защо си беще сложил тази снимка за аватар.
Ти си фен на този с мустаците. :)

Rebel
Мнения: 9
Регистриран на: ср юни 03, 2015 10:28 pm

Re: ,,Народно '' събрание

#4 Мнение от Rebel » пон яну 25, 2016 9:09 pm

севар написа:Тези ..... ще гласуват закон за обществените поръчки , според който какъвто и бандит да си можеш да печелиш поръчки . Независимо от това , че си осъждан , че си наркодилър , че участваш в организирана престъпна група и т.н. и т.н. , този който възлага поръчката ще решава дали си ,,благонадежден" (при обстоятелствата , които изброих) и дали да подели с тебе народните пари :mrgreen:

Колега севар, нормално е да излезе мафията на светло, след като вече над 25 години си има държава. Тя ти е осигурила възможността да гърмиш с РПГ-22 или с каквото си искаш и да ти се размине, да изнасилваш, да продаваш наркотици и оръжие, да си продаваш децата за органи, да лъжеш, мамиш и крадеш, да газиш с колата всичко живо. Гарантирано ти се разминава, гарантирано от ГЕРБ. За тях е важно да има спокойствие, да работи народа за шепа ориз и да си плаща 20 000 000 000 евро дълг който те са си прибрали във вид на кока. Поне световния пазар за следващите 10 години е задоволен с наличности.

Ако не можеш да се ползваш от всички тези демократични свободи и очакваш някакво здравеопазване, значи си "лош генетичен материал", но понеже не мреш лесно ще плащаш дълга или по добре да ни вкарат във война с Русия на страната на Турция, онези имат хуманни оръжия, не разбираш какво ти се случва.

Това е положението и по добре няма да става, така че свиквай или се бори да го промениш, няма друг начин.

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Re: ,,Народно '' събрание

#5 Мнение от RODIUS » пон яну 25, 2016 9:17 pm

Интересно, сутринта случайно копирах този линк, може би вече "навлизам в торсионните полета":
http://kamerite.novatv.bg/camera/view/4/

Потребителски аватар
RODIUS
Мнения: 687
Регистриран на: чет апр 02, 2015 1:33 pm

Предложение

#6 Мнение от RODIUS » вт яну 26, 2016 10:19 am

Имам предложение, който е съгласен - моля да гласува !

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=574184D0

Потребителски аватар
manel
Мнения: 781
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:05 pm

Re: ,,Народно '' събрание

#7 Мнение от manel » вт яну 26, 2016 4:17 pm

Аз съм "ЗА"! ;) ;)

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: ,,Народно '' събрание

#8 Мнение от К.И.О.Т. » нед яну 22, 2017 11:06 am

севар написа:Тези дни свинарника беше отново възбуден.....Риеха , грухтяха и ръсеха . Някакъв ( дано да не съм прав) , така наречен генерал се закле , както всички свини до сега да ,,служи на Народа " Казвам ,,така наречен ...." , защото съм малко навътре във военното дело и ги познавам . А пък иначе имаме няколко счупени самолета и той им бил генерал . По тази логика и аз съм генерал , защото имам няколко хубави и здрави коне и съм екстремен ездач . Генерал съм от кавалерията :lol: Дано да не съм прав - все пак никой не го познава ....
Знаеш поговорката "Където свършва устава, почва ВВС". Така че се надявам генерала да не е послушен на статуквото и да милее за народа си. Ако успее да възвърне достойнството на България и да разкара мекеретата, ще си заслужи паметник. Поздрави.

Потребителски аватар
К.И.О.Т.
Мнения: 2393
Регистриран на: вт мар 03, 2015 11:12 pm

Re: ,,Народно '' събрание

#9 Мнение от К.И.О.Т. » нед яну 22, 2017 12:24 pm

Днес имаше 21 оръдейни салюта в София и нито един пострадал политик. Срамота, можеше министрите да са отред, язък за барута.

доктора
Мнения: 54
Регистриран на: чет апр 04, 2019 9:52 pm

Re: ,,Народно '' събрание

#10 Мнение от доктора » нед авг 25, 2019 9:54 am

Кои са евреите в българската политика, довеждайки България до кома.

https://politikata.net/38023/

Отговори